Neřadičové periferní adresování — Overwatch 2 — Blizzard News

Neřadičové periferní adresování — Overwatch 2 — Blizzard News

Ahoj všichni! Hlavní herní producent Adam Massey a hlavní herní inženýr Daniel Raza tento týden nahradí Aarona. Budeme sdílet některé aktualizace o fair play pro konzolové hráče v Overwatch 2 ohledně problému nepodporovaných periferií.

Jaká periferní zařízení nejsou podporována?

Naším cílem je, aby Overwatch 2 byl skvělým zážitkem bez ohledu na to, na jaké platformě hrajete. Hra vypadá nejlépe, když jsou zápasy těsné a soutěživé a všichni hrají na rovném hřišti. Abychom toho dosáhli, přizpůsobili jsme herní zážitek na konzoli přidáním funkcí specifických pro konzoli, jako je asistence při míření, která pomáhá překlenout rozdíl v přesnosti míření mezi myší a ovladačem.

Bohužel někteří konzoloví hráči používají zařízení, která jim umožňují používat myš a klávesnici, zatímco konzoli klame, aby si myslela, že vstup pochází z ovladače. Zatímco někteří používají různá periferní zařízení pro účely usnadnění, někteří hráči těží z asistence při zaměřování při používání periferií, které neměly vůbec těžit z této funkce. Pro naše účely tato zařízení nazýváme „necertifikovaná periferní zařízení“.

Dnes se podíváme na to, jak můžeme odhalit používání neschválených periferií a jaké kroky podnikneme, abychom vyrovnali podmínky pro všechny hráče.

Zjistěte nepodporovaná periferní zařízení

Detekce hráčů pomocí neschválených periferií pro nás byla výzvou, kterou jsme museli překonat. Tato zařízení jsou navržena tak, aby si je kontroloři nebyli vědomi, a často obsahují antidetekční funkce navržené tak, aby bylo zachycení více vyhýbavé. Pečlivě jsme tato zařízení prostudovali, abychom zajistili vysokou důvěru v naši schopnost odhalit, kdo je používá.

I když nebudeme zacházet do konkrétních podrobností o tom, jak přesně jsme tato zařízení objevili, můžeme říci, že náš objev existuje již několik sezón a pasivně sbírá data, abychom je mohli analyzovat. Nyní, když jsme shromáždili potřebná data, můžeme konečně mluvit o tom, jak plánujeme řešit používání těchto neschválených periferií.

READ  Diablo 2: Resurrection stále trpí přerušením Infernal Servant

Na základě našich údajů z několika posledních sezón se používání neschválených periferií stalo velmi evidentním ve hře na vysoké úrovni, přičemž hodnost velmistra nebo šampiona je obvykle nejvyšší, zatímco použití neschválených periferií mezi bronzovými a platinovými pozicemi bylo velmi vzácné. Z tohoto důvodu budou naše akce primárně zaměřeny na to, abychom pomohli zajistit fair play na nejvyšších příčkách.

Rychlé upozornění pro uživatele se zdravotním postižením: Je pro nás důležité, aby byl Overwatch 2 přístupný co největšímu počtu hráčů, a chceme si uvědomit, že pro malý počet hráčů může být nezbytnou součástí nastavení ovladače použití neschválených periferií. . Udělali jsme, co bylo v našich silách, abychom zajistili, že hráči s potřebami přístupnosti budou méně pravděpodobně vyvoláni naším objevem. Pokud se zjistí, že hráč potřebuje přístupnost, navrhli jsme naše postupy tak, aby tito hráči mohli pokračovat ve hře Overwatch 2.

Odstraňte neschválená periferní zařízení ze soutěžního hraní

Počínaje sezónou 11 bude postup pro hráče zachycené pomocí periferie nepodporované konzolí probíhat ve dvou fázích.

Když je hráč poprvé detekován, bude mu na jeden týden zakázáno soutěžit na konzoli. Hráči budou mít během této doby stále přístup k Quick Play, a pokud přestanou používat neschválené periferie, omezení nakonec vyprší a budou moci obnovit soutěžní hru.

Pokud však budou nadále používány neschválené periferie, hráč bude mít nejen zakázáno soutěžit na konzoli, ale bude také nucen hrát s ostatními hráči s myší a klávesnicí při hraní v Quick Play po celou sezónu. Navíc tito hráči již nebudou mít přístup k funkci pomoci při míření. Jsou vyzváni, aby pokračovali ve hře Overwatch 2, ale budou hrát proti hráčům s podobným nastavením ovládání jako oni sami.

READ  Bipartisan Bill se zaměřuje na schopnost Apple a Google těžit z obchodů s aplikacemi

Proveďte okamžitá opatření

A co používání neschválených periferií před sezónou 11? Během několika příštích týdnů bude Trvalý zákaz účtu Proti hráčům, kteří jsou nejvážnějšími narušiteli neschválených periferií. Tyto akce se zaměří na vysoce hodnocené hráče hlášené ostatními a kteří naše data jasně ukazují, že používají necertifikované periferie. Připomínka, že pro všechny naše Kodex chování Blizzardu ve hřeautomatizace jakéhokoli aspektu hry nebo zapojení do jakékoli činnosti, která poskytuje nespravedlivou výhodu, se považuje za podvádění.

Pro konzolové hráče, kteří používají tato neschválená periferní zařízení a nechtějí, aby jejich účty byly zakázány, je jediným způsobem, jak se tomuto zákazu vyhnout, přestat neschválená periferní zařízení používat. Nyní. Už nebudou žádná varování!

Přijímač myši a klávesnice pro konzoli

Jsme si vědomi toho, že mnoho hráčů používá necertifikovaná periferní zařízení, aby umožnila vstupní zařízení, která obecně preferují. Začali jsme tedy diskutovat o tom, zda bychom mohli přidat oficiální podporu myši a klávesnice do konzolí způsobem, který by těmto hráčům neposkytoval nespravedlivou výhodu oproti jejich konzolovým protějškům. V současné době pro soutěžní úroveň hrají konzoloví hráči v odděleném bazénu než na PC. Abychom umožnili hráčům konzole, kteří chtějí legálně používat myš a klávesnici, zajišťujeme, že budou moci hrát v soutěžních zápasech pouze s ostatními uživateli myši a klávesnice a bez funkce pomoci při zaměřování.

Závěrečné myšlenky

Jsme odhodláni udělat z Overwatch 2 férovou hru pro každého, bez ohledu na to, na jaké platformě hrajete nebo jaké vstupní zařízení se rozhodnete použít. Tyto změny jsou krokem k vyrovnání příležitostí pro všechny hráče. Pokračujeme ve zdokonalování našich detekcí a opatření proti neschváleným terminálům a dalším nekalým praktikám. Zůstaňte naladěni na pokrok našeho úsilí v budoucích aktualizacích Defense Matrix! Díky za přečtení a pojďme udělat skvělou hru.

READ  Microsoft zveřejňuje prasklé a opravené video Surface Laptop SE

You May Also Like

About the Author: Danielle Brown

"Přátelský průkopník popkultury. Hodně padá. Sociální média geek. Obecný fanatik do kávy. Televizní nadšenec. Potížista."

Napsat komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *