Czech Masters, místo pro první vítěze

V šesti edicích od zahájení Czech Masters v roce 2014 získali čtyři hráči své první tituly European Tour v Albatross Golf Resort.

Čeští mistři, Preview

Thomas Peters získal svůj první titul v roce 2015, zatímco Belgie v roce 2019 po svém druhém vítězství v Praze vyhrála čtyři evropské turnaje.

Mezi další hráče patří Američan Paul Peterson (2016), Jihoafrický Haddin Portius (2017) a Ital Andrea Pavan (2018).

Přestože Peters tento týden obhajovat titul nebude, Peterson a Pavan se snažili obnovit formu, kterou viděli při výhře v Praze. Pawan, který v roce 2019 skončil třetí, má na golfový resort Albatross krásné vzpomínky.

Organizátoři Solheim Cupu a BMW 2021 oznámili, že BMW během týdne Solheim Cupu, který se bude konat od 31. srpna do 6. září v klubu Inverness v Toledu v Ohiu, vytvoří soutěž celebrit. Oblíbená soutěž se uskuteční ve čtvrtek 2. září ve 14 hodin.

V klubu Inverness bojují celebrity a hráči o úvodní korunu. „Jsme potěšeni, že můžeme tento týden oživit soutěž celebrit BMW na Solheim Cupu,“ řekla Becky Newell, ředitelka Solheim Cupu.

„Turnaj je navržen s ohledem na fanoušky, aby zlepšili zážitek pro ty, kteří se účastní Solheim Cupu, a těšíme se, až si tyto hráčky vyzkouší své působení v Inverness Clubu jako jednom z nejslavnějších týmů ženského golfu.

Oba týmy v populárním turnaji budou mít číslo 10 ve formě tahanic. Trojnásobná kapitánka týmu US Solheim Cup a 31násobná vítězka LPGA Tour Julie Inksterová a šestinásobná členka amerického týmu a klíčová šampionka Morgan Brussel hostí hostitele Rádia síně slávy a bývalého defenzivního pochodníka NFL Mikea Colicka.

Jeden z týmů nebude řídit nikdo jiný než multi-platinový prodavač a trojnásobný country umělec Darius Rucker, držitel ceny Grammy. „Solheim Cup je cenná událost a vždy se těším, až budu nejlepším golfovým fanouškem,“ řekl Rucker.

READ  Český prezident kritizuje bojkot olympijských her v Pekingu - EURACTIV.com

„Jsem hrdý na to, že jsem na stejném hřišti jako tito talentovaní hráči a nemůžu se dočkat přátelského zápasu na turnaji celebrit!“.

You May Also Like

About the Author: Alanna Cobbett

"Hrdý výtržník. Oceněný odborník na kávu. Hodně padá. Typický webový fanatik. Twitter geek."

Napsat komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna.