Nejlepší nabídky Black Friday 4K TV

Nejlepší nabídky Black Friday 4K TV

Toto je místo, kde najdete nejlepší nabídky Black Friday 4K TV. Oficiální nákupní slavnosti díkůvzdání Začněte hned A bude pokračovat přes víkend Černého pátku a do Cyber ​​​​pondělí s novými poklesy cen a seříznutím dveří během největší nákupní akce roku na nejpopulárnějších 4K chytrých televizorech. Od Samsungu a LG až po displeje Sony optimalizované pro PS5 a nejnovější varianty Amazon Fire TV, již sledujeme některé z nejlepších letošních cen, nová historická minima a výrazné poklesy cen u obrovského výběru modelů od všech největších značky. Můžete také očekávat, že najdete nějaké cenově dostupné modely Google TV od Hisense, VIZIO a dalších počínaje spodní částí. 200 $ – Nezapomeňte sledovat Středobodem domácího kina Také pro zvukové doplňky. Níže se blíže podívejte na náš výběr nejlepších nabídek Black Friday 4K TV roku.

Nejlepší nabídky Black Friday 4K TV

Tento příspěvek budeme neustále aktualizovat během několika příštích dní a do tohoto víkendu s nejlepšími nabídkami Black Friday 4K TV od všech největších značek. Následují již kategorizované seznamy živé nabídky Od společností LG, Samsung, Sony a Amazon budeme v této první sekci udržovat průběžný seznam nejžhavějších dveřních zvonků, cenových poklesů všech dob a některých našich oblíbených poklesů cen pro lidi, kteří hledají zvláště dostupné modely a speciální nabídky k nahlédnutí, zatímco Přecházíme na Den díkůvzdání roku 2022 a nákupní období Černého pátku

Akce LG C2 OLED evo Smart TV:

Akce LG G2 evo OLED 4K TV:

Sony 2022 Google 4K TV:

Sony TV 2022 model 4K OLED od společnosti Google:

Nejlepší nabídky Black Friday 4K TV od Samsungu:

Modely 2022 The Frame na prodej:

Černý pátek Amazon Fire TV nabídky a další:

Aktualizace…


Přihlaste se k odběru kanálu 9to5Toys YouTube pro nejnovější videa, recenze a další!

You May Also Like

About the Author: Danielle Brown

"Přátelský průkopník popkultury. Hodně padá. Sociální média geek. Obecný fanatik do kávy. Televizní nadšenec. Potížista."

Napsat komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *