Nabídka Killer Super Bowl TV: tato 65palcová Sony OLED TV má slevu 1 000 $

Super Bowl TV nabídky s tím, jak se blížíme velké hře, narůstají, což znamená, že není lepší čas na hledání úspor na OLED TV. A tohle je zatím nejlepší prodej, jaký jsme kdy viděli. Aktualizace: Od 23. ledna výprodej stále pokračuje.

právě teď, Best Buy nabízí 65palcový OLED televizor Sony Bravia A8H za 1 499 $. To vám ušetří masivních 1 000 $, což z ní dělá jednu z nich nejlepší nabídky OLED TV které jsme zaznamenali mimo výprodeje Prime Day a Black Friday. Tato dohoda také snižuje cenu této sady na vůbec nejnižší cenu. Když jsme naposledy zkontrolovali, tato nabídka byla stále na skladě, ale neočekáváme, že tato akce bude trvat dlouho.

Pokud jste na trhu pro jeden z nejlepší televizory k dispozici, máte štěstí – protože Sony Bravia A8H nabízí jeden z nejlepších dostupných výkonů OLED (a my víme, protože jsme to testovali).

V našem Recenze Sony Bravia A8H OLEDchválili jsme jeho vynikající kvalitu obrazu a zvuku a také přizpůsobitelné uživatelské rozhraní. Byli jsme také velkými fanoušky přesné reprodukce barev a vynikající černé. Ve skutečnosti v našem LG CX OLED vx. Sony A8H OLED naproti tomu jsme dospěli k závěru, že „Pokud chcete nejlepší kvalitu obrazu a zvuku, jakou můžete získat, pak je Sony A8H tou nejlepší OLED TV.“

Tento konkrétní model je vybaven jasným 65palcovým 4K OLED displejem s působivou obnovovací frekvencí 120 Hz, díky čemuž je ideální pro ty, kteří si užívají herní sezení na konzolích nové generace, jako je např. PS5, Xbox Series X a Nintendo Switch OLED.

Sony Bravia A8H také podporuje HDR10, HLG a Dolby Vision a běží na softwaru Android TV. Navíc má čtyři vstupy HDMI a tři porty USB pro spárování OLED TV s některými z nich nejlepší soundbary pro ještě více pohlcující zvukový zážitek.

READ  Xbox Game Pass utrpěl obrovskou ztrátu 8 her

Streamující lidé rádi zjistí, že tato OLED TV obsahuje některé z těchto nejlepší streamovací služby k dispozici, včetně Disney Plus, Amazon Prime Video, Netflix, Hulu a dalších, takže budete rozpolceni mezi širokou nabídkou zábavy.

Popsat to jako neuvěřitelnou nabídku není přehnané: dostanete jeden z nejoblíbenějších OLED televizorů na trhu za 1 000 $ levněji. Pospěšte si však, protože televizní nabídky, jako je tato, obvykle netrvají příliš dlouho, zvláště při snížení cen tohoto rozsahu.

You May Also Like

About the Author: Danielle Brown

"Přátelský průkopník popkultury. Hodně padá. Sociální média geek. Obecný fanatik do kávy. Televizní nadšenec. Potížista."

Napsat komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna.