Pokyny k masce CDC se přezkoumávají, protože počty COVID klesají, začíná chladné období

zdraví Úředníci Pokyny k masce budou aktualizovány jako COVID-19 Případy a hospitalizace pokračují v sestupném trendu, ale nadcházející sezóna „respiračních virů“ je může pozastavit.

The Bílý dům Tým reakce na COVID-19 a představitelé veřejného zdraví hovořili s novináři během páteční tiskové konference. Tým nabízel úžasný pokrok dosažený díky prosazování vakcín a zavedení posilovacích stříkaček, od minulého týdne bylo v celé zemi provedeno 10 milionů posilovacích injekcí.

Ředitel Centra pro kontrolu nemocí, Dr. Rochelle Wallinsky, odpovídá na otázky novinářů během páteční tiskové konference.
(Kanál YouTube v Bílém domě)

Dr. Rochelle Wallinsky, ředitelka Centra pro kontrolu a prevenci nemocí, však poznamenala, že před aktualizací pokynů pro masky budou muset úředníci vzít v úvahu nadcházející hrozbu respiračních virů.

New Florida Surgeon General: Data nepodporuje mandáty školních masek

„V této zemi máme stále 75 000 případů a jsem velmi povzbuzen sledovat, jak tyto trendy klesají, ale jak víte, stále máme více než 90% našich krajů s vysokým nebo vysokým rizikem přenosu,“ Alinsky Reportéři. „Jak budeme sledovat klesající úroveň komunity, budeme naše doporučení aktualizovat.“

„Je důležité si uvědomit, že když se podíváme na současnou situaci, míříme také do sezóny respiračních virů,“ dodal Walinsky. „V této sezóně víme, že respirační viry mají tendenci prospívat, a proto s tím vším počítáme.“

Kdy je načase získat posilovací dávku COVID-19?

„Sezóna respiračních virů“ obvykle začíná na podzim – v říjnu nebo listopadu – a končí na jaře – v únoru nebo v březnu – což znamená, že CDC nemusí ustoupit při vedení masky až do jarní sezóny.

Proud vedení masky Centrum pro kontrolu nemocí (CDC) doporučuje, aby neočkovaní jedinci starší dvou let nosili roušky ve veřejných veřejných prostorách.

READ  NASA odkládá inovativní let vrtulníkem na Marsu

Pokyny CDC Holidays 2021: Jak oslavovat bezpečně

Centrum pro kontrolu nemocí doporučit Jedinci, kteří jsou plně očkovaní, ale ve velké nebo vysoce přenosné oblasti, by měli také nosit masku, ale některé soukromé společnosti je nevyžadují, zejména v oblastech, jako je New York, kde je vyžadován vstup očkování.

Walinsky vychvalovala úspěch programu posilovací vakcíny, který je zásluhou výrazného poklesu případů COVID-19 v celé zemi: V polovině září sedmidenní průměr nových případů překročil zhruba 175 000, ale průměrně šest týdnů je až na zhruba 75 000., podle čísel od Náš svět v datech.

KLIKNĚTE ZDE PRO APLIKACI FOX NEWS

Někteří odborníci varovali, že a Pátá vlna V nadcházející zimě se může objevit infekce COVID-19.

You May Also Like

About the Author: Waldo Kemp

"Hrdý výtržník. Oceněný odborník na kávu. Hodně padá. Typický webový fanatik. Twitter geek."

Napsat komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *