End of the Road: Kiss uzavírají své nejnovější britské turné skotským koncertem v glasgowské UFO Hydro

End of the Road: Kiss uzavírají své nejnovější britské turné skotským koncertem v glasgowské UFO Hydro

Kiss zakončí britskou část svého Farewell Tour závěrečnou show v Glasgow v sobotu.

Americká rocková kapela založená v roce 1973 a v současné době ji tvoří členové Paul Stanley, Gene Simmons, Eric Singer a Tommy Thayer.

Poté, co v roce 2000 původně oznámili svůj odchod do důchodu, skupina naplánovala své poslední vystoupení ve Velké Británii, v roce 2023 hrát v Plymouthu, Birminghamu, Newcastlu, Londýně a Manchesteru.

Rockové hvězdy vystoupí na britské pódium naposledy v OVO Hydro v Glasgow v sobotu 8. července.

Přehlídky se měly původně konat v roce 2021, ale kapela musela vystoupení odložit kvůli Covidu.

Kiss se loni vrátili na britskou hudební scénu s titulkem na Download Festivalu – pětidenní rockové akci pořádané v Donington Park v Leicestershire.

Skupina, známá pro své nadživotní oblečení a dramatický černobílý make-up, byla v dubnu 2014 uvedena do Rock and Roll Hall of Fame.

V rámci turné End Of The Road kapela vystoupí také po celé Evropě s vystoupeními v České republice, Nizozemsku, Bruselu, Francii, Itálii, Švédsku, Německu a Norsku.

Case před britskými daty řekl: „Všechno, co jsme vybudovali a vše, co jsme za poslední čtyři desetiletí dobyli, by se nestalo bez milionů lidí po celém světě, kteří za ta léta zaplnili kluby, arény a stadiony. .

„Toto bude vrcholná oslava pro ty, kteří nás viděli, a poslední šance pro ty, kteří ještě neviděli. Kiss Army, loučíme se na našem posledním turné s naší dosud největší show a jdeme stejnou cestou jako přišel… bez lítosti a nezastavitelný.“

READ  New Jersey umění a zprávy zábavy, rysy a náhledy události.

You May Also Like

About the Author: Jed Parkinson

"Introvert. Analytik. Zapálený řešitel problémů. Totální tvůrce. Baconaholik. Průzkumník. Obecný internetový fanatik. Televizní odborník."

Napsat komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *