Den začíná velmi chladně a míří do 60. let

Počasí v centrální Pensylvánii: Dny začínají velmi chladné a vrchol je kolem šedesátých let

Předpovědi týmu WGAL News 8 StormGeyer: Vítejte zpět. Dnes to nebude špatný den, bude to mnohem teplejší než včera. Laurie: Podívej, jak hezky vypadá, za Christine. Vždy se díváme za Kristen. Laurie: Je to moje okno. Christine: Nemám okno. Dnes ráno máme jen dvakrát rozptýlené mraky, pěkný začátek dne. Nezapomeňte si vzít bundu, protože teploty jsou v mnoha oblastech o 30 až 40 nižší s mírným vánkem. Sunny Skies – Většina míst bude blízko 50 se slunečnou oblohou. Kombinace mraků a slunce s klesajícími větry dnes večer. Slabý vítr při těchto teplotách bude klouzat až do 40. let 20. století. Výkon se zítra bude téměř opakovat se zvýšenou oblačností a trhanými sprchami. Většina vašeho dne je suchá a studená, zpět v 60. letech. Selinsgrove, 33 °. Carlisle má 43. Lancaster klesl na 39. Náš počet pylů dnes zůstává vysoký. Hlavně tráva a stromy pylují ve vzduchu. Od některých vysoko dešťových padajících mraků na jih není moc co vidět a tato nízkotlaká oblast míří na východ, takže nám to nebude na obtíž. Vysoký tlak na středozápadě bude ovládat naše počasí na příštích několik dní a udrží věci v klidu a stále udržuje věci v pohodě díky tomuto neustálému severnímu větru. Takto se dnes věci formují, rozptýlené mraky musí zůstat suché. Zítra začíná být slunečno. Zítra východ slunce. V poledne se objeví mraky a může tam být izolovaný postřikovač. Pátek, další předpověď podobná tomu, co jsme viděli s ranním sluncem, odpoledními mraky, ale nic, co by vám mohlo pokazit plány. Zde je pohled na vaši 10denní předpověď, kromě deště nic zásadního. Všimněte si, že teploty tento víkend vedou k tomu pomalému stoupání až do 70. let. Když jsme příští týden dosáhli poloviny sedmdesátých let do poloviny sedmdesátých let.

READ  Podivná hvězda „blikající“ poblíž srdce Mléčné dráhy přitahuje pozornost vědců

Počasí v centrální Pensylvánii: Dny začínají velmi chladné a vrchol je kolem šedesátých let

Předpovědi týmu WGAL News 8 Storm


Dnešní teploty začínají ve 30. a 40. letech v centrální Pensylvánii. Věci se budou oteplovat, předpokládané výšky dosáhnou odpoledne 66 stupňů, což je 7 stupňů pod průměrem. Povětrnostní podmínky přetrvávají s větry 10 až 15 mil za hodinu, ale dnes večer budou pryč. Hladina pylu u stromů a trávy zůstává vysoká.

Dnešní teploty začínají ve 30. a 40. letech v centrální Pensylvánii. Ale věci se zahřejí.

Předpovídejte klima

  • Odpolední maxima dosahují 66 stupňů, což je 7 stupňů pod průměrem.
  • Povětrnostní podmínky přetrvávají s větry 10 až 15 mil za hodinu, ale dnes večer budou pryč.
  • Hladina pylu u stromů a trávy zůstává vysoká.

Tento obsah se importuje z Twitteru. Možná budete moci najít stejný obsah v jiném formátu nebo můžete najít více informací na jejich webových stránkách.

You May Also Like

About the Author: Waldo Kemp

"Hudební učenec. Spisovatel. Zlý slanina evangelista. Hrdý twitter narkoman. Myslitel. Milovník internetu. Jemně okouzlující hráč."

Napsat komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna.