Andrea Pavan říká, že vyjít z útlumu je „tak zábavné“

Ital Andrea Pavan odstartoval slibně rok 2022 poté, co v předchozích dvou sezónách provedl pouhých pět škrtů. Foto: Warren Little/Getty Images.

Osud se v této hře může rychle změnit a Pavanova ztráta formy byla pravděpodobně tak bolestivá, jakou si kdokoli prošel za 50 let, které se nyní nazývají DP World Tour.

V roce 2020 udělal tři škrty v 17 zápasech a loni jen dva v 19 zápasech. Také v roce 2020 bylo jeho průměrné skóre 75,37 a loni to bylo 75,69, což z něj udělalo posledního v této kategorii.

Účast V našem denním zpravodaji

zprávy Prořízněte hluk

Bylo by kruté říci, že 32letý hráč to dotáhl do fáze, kdy nedokázal trefit klobouk, ale sledování jeho hry pro něj bylo také bolestivé.

Světlo se však objeví na konci dlouhého tunelu. Po nerozhodném 22. místě na minulém týdnu Abu Dhabi HSBC Championship má Pavan nyní slibný start na Slync.io Dubai Desert Classic.

Jeho zápasy 5 do 67 let byly jedním z nejlepších kol dne v Emirates Golf Club, kde byl vítaný návrat sebevědomí prokázán odvážným zákrokem na závěrečné jamce.

„Ach, to je určitě tak zábavné,“ řekl Pavan o své hře, která se opět začíná zvedat. „Na konci sezóny jsem měl spoustu zavazadel, hodně věcí se mi točilo v hlavě a vzal jsem si dovolenou domů.

„Nečekal jsem, že budu hrát tak dobře v Abu Dhabi nebo tady v zahraničí, ale jsem velmi spokojený s tím, jak jsem situaci zvládl a jak jsem zvládal poslední dva roky.“

Po propadu ve světovém žebříčku – bylo to pouhých 1 664, než tento týden poskočil na 1 127 – má Pavan před sebou ještě dlouhou cestu, aby se vrátil do první stovky.

Po tak dlouhém pocitu děsu z hraní se však vrátil s dobrým pocitem z toho, že se probudil na začátku nového dne.

„Ano, jsem nadšený,“ řekl s úsměvem. „Ale zároveň nevím, jaký bude zítřek. Snažím se na tom stavět. To je ono.“

READ  Gratulujeme absolventům Black Bear! University of Maine Athletics

You May Also Like

About the Author: Barclay Todd

"Totální hudební narkoman. Student. Zombie fanatik. Pivní evangelista. Vášnivý televizní fanoušek. Certifikovaný spisovatel."

Napsat komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna.