Padají aplikace pro Android? Zde je postup, jak problém vyřešit

Spouštěč aplikací Samsung Galaxy S21

Atribut mu: David Emile / Android Authority

  • U některých uživatelů dojde k náhodnému selhání aplikací pro Android.
  • Zdá se, že problém pramení ze špatné aktualizace Android WebView.
  • Google uznal problém a vyřešil problémy s Gmailem pro Android.

Aktualizace: 23. března 2021 (4:00 ET): Google Stránka se stavem pracovního prostoru Znamená to, že problém s Gmailem byl v Androidu opraven.

Společnost říká aktualizaci Systém Android WebView A Google Chrome Prostřednictvím Obchodu Google Play by nyní měl být problém vyřešen pro všechny uživatele.

Není jasné, zda to opraví i další problémy se selháním aplikací pro Android. Výpis obchodu Play pro WebView však ukazuje, že Google vytlačil novou verzi aplikace (verze 89.0.4389.105), takže byste se měli pokusit ji aktualizovat a zjistit, zda byl problém vyřešen.


Původní článek: 23. března 2021 (12:12 východního času): Uživatelé Androidu zaznamenali v posledních několika hodinách náhodné pády aplikací. Aplikace jako GmailGoogle, Yahoo Mail a další se neustále vypínají a jednají přerušovaně. Google si je však problému vědom a pracuje na jeho odstranění.

V prohlášení pro Více příspěvkůMluvčí Google řekl: „Jsme si vědomi problému s WebView, který způsobuje selhání některých aplikací v systému Android. V současné době pracujeme na ověření celého rozsahu a aktuálně pracujeme na opravě.“

Zdá se, že chyba ovlivňuje všechny aplikace pro Android, které používají systémovou komponentu WebView. Google zjevně tlačil na špatnou aktualizaci WebView, což způsobilo selhání aplikace pro Android.

Někteří uživatelé našli Odstranění poslední aktualizace WebView nebo odinstalování WebView problém zcela vyřeší. Oficiální americká podpora společnosti Samsung, účet Twitter, doporučuje odebrat aktualizaci.

Pokud odstranění aktualizace pro vás nefungovalo, zkuste odinstalovat WebView. Chcete-li to provést, přejděte na Obchod Google Play> Moje aplikace a hry> Nainstalováno. V tomto seznamu nainstalovaných aplikací by se měl objevit WebView pro Android. Klepněte na něj a klepněte na Odinstalovat. Poté byste měli zařízení Android restartovat, abyste dosáhli nejlepších výsledků.

READ  IPhone 13 vypadá tváří v tvář redesignu Pixel 6 více zklamáním

Nezapomeňte znovu nainstalovat nejnovější verzi WebView, jakmile Google problém vyřeší. Je to důležitá součást, která umožňuje aplikacím zobrazovat webové stránky.

Pokud se mezitím pokoušíte o přístup ke službě Gmail, měli byste zatím použít rozhraní pro stolní počítače. Společnost to také má
Potvrďte problém s Gmailem v systému Android na adrese Stránka Stav pracovního prostoru Google.

Přečtěte si také: Gmail nefunguje? Zde je návod, jak vyřešit běžné problémy

You May Also Like

About the Author: Danielle Brown

"Přátelský průkopník popkultury. Hodně padá. Sociální média geek. Obecný fanatik do kávy. Televizní nadšenec. Potížista."

Napsat komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *