Český režisér Tomáš Forel končí svou country trilogii

– poslední splátka, cesta domů, uzavře osud trilogických postav 21 let po premiéře prvního filmu

Polek Bolivka a Eva Holopova v cesta domů (© Bontonfilm)

český režisér Thomas Forel, který bojoval proti pirátství rozdáváním svých filmů zdarma (viz novinky), končí se svým nejnovějším filmovým projektem, cesta domů. Vorel stál za mnoha českými filmy, které získaly kultovní pokračování a získaly status klasiky, jako např Praha pět (1988 – celý film k dispozici na české filmové klasice Kanál YouTube) A kouř (1990), zatímco později se pod rouškou umět (2007, celý film Tady) A Pražské plechovky (2014, celý film Tady). cesta domů Je to poslední díl trilogie, kterou zahájil před dvěma desetiletími mimo město (Celý film je k dispozici režisérovi Kanál YouTube), následovaný rokem 2012 do lesa (celý film Tady).

(Článek pokračuje níže – obchodní informace)

řetěz řetěz

Loose Trilogy sleduje životy lidí, kteří opustili město, aby žili na venkově. Filmy jsou jakousi poctou „venkovskému životu, vesnickým tradicím, soužití s ​​přírodou a boji proti rozšiřující se civilizaci měst. Závěrečný film v trilogii se odehrává na stejném místě jako jeho předchůdci a původní herci se opakují jejich role 21 let po premiéře prvního filmu. Protagonista Na první fotografii Tomash (Thomas Hanak), upadá do alkoholismu, zatímco jeho manželka, terapeutka Markéta (Barbory ​​Němkové), je vydělávat peníze od pražských workoholiků, kteří přijíždějí na venkov hledat pořádek, mír a rovnováhu. Vlasta (Eva Holopova) a její manžel Babush (Polek Bolivka) a pracují ve svých oborech. Hrdinami filmu jsou děti obou manželů, kteří mají finanční problémy.

Režisér napsal scénář na základě příběhů místních obyvatel Plzeňského kraje, kde se příběh odehrává a kde se film natáčel. Kromě psaní, režie a hraní epizodické role pracoval Vorel jako kameraman filmu. Natáčení bylo odhaleno v průběhu roku 2019 a natáčení obsazení jara, léta, podzimu a zimy, protože film byl natočen v chronologickém pořadí. V současné době je v závěrečné fázi postprodukce a poslední úpravy se dotýkají jeho zbarvení, zvuku a jejich hudby. Bontonfilm společnosti Cineuropa potvrdil, že v současné době neexistují žádné plány na propuštění mimo území České republiky.

READ  Justin Bieber náhle zrušil své světové turné [and Celebrates his 29th Birthday] | Exkluzivní zábava

cesta domů Produkoval Bontonfilm Studios (Ondej Kulhánek) a v koprodukci s vlastním ředitelem, Vorel Studio, Českou televizí a innogy. Plzeňský kraj film podpořil. Bontonfilm se zabývá místním kinem, jehož premiéra je plánována na 19. srpna.

(Článek pokračuje níže – obchodní informace)

You May Also Like

About the Author: Jed Parkinson

"Introvert. Analytik. Zapálený řešitel problémů. Totální tvůrce. Baconaholik. Průzkumník. Obecný internetový fanatik. Televizní odborník."

Napsat komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *