Hráči Pokémon Go mění veřejná mapová data, aby chytili vzácné Pokémony

Hráči Pokémon Go mění veřejná mapová data, aby chytili vzácné Pokémony
Pokémon Go Přivést pláže k sobě.“/>
Přiblížit / Místo toho, aby chodili na pláže chytat Wigglites, někteří Pokemon Go Hráči se snaží přivést pláže k sobě.

Niantic

Ano, Pokemon Go. Nejžhavější mobilní hra Pro rok 2016 Dodnes zůstává účinnou silou a stahuje se Stovky milionů dolarů ročně z Desítky milionů Aktivní hráči měsíčně.

Součástí toho, co udržuje hru svěží, je neustálý příliv nových Pokémonů. Hra začínala s pouhými 151 původními monstry v roce 2016 a během posledních osmi let postupně doháněla současnou generaci her Switch. Hra je momentálně ve fázi přidávání monster karmín A fialovýA zde tento příběh začíná.

Dva z nejnovějších přírůstků Pokemon Go Seznam je Wiglett a Wigtrio, které vycházejí z návrhů Digletta a Dugtria, kteří žijí na plážích a vypadají trochu podobně Zahradní hadi. Pokemon Go Využívá biomový systém Někteří Pokémoni jsou omezeni na určité typy skutečného terénu, jako jsou lesy, hory a pláže. Zatímco se objeví vodní pokémon, v Beach Biome se objeví Wigglyte a Watertree.

To byl problém pro vnitrozemské hráče, kteří chtěli chytit tyto nové Pokémony. podle Zpráva od 404 MediaNěkteří z těchto hráčů přidali falešné pláže do OpenStreetMap, aby mohli snadno přistupovat k plážovému biomu Pokemon Go (I když hra On jde Původně používal data Google Maps a zdá se, že přešel na OpenStreetMap Někdy v roce 2017). Přispěvatelé OpenStreetMap objevili „pláže“, které již existovaly v obytných dvorcích, na golfových hřištích a sportovištích.

Není to poprvé, co došlo k takovému přehnanému nadšení Pokemon Go Hráči vyvolali hněv přispěvatelů OpenStreetMap. kompletní Příspěvky na blogu, Wiki záznamyA Prezentace OSM mappeři jsou zde, aby zaplnili mezeru ve znalostech a vysvětlili účel dat OpenStreetMap Pokemon Go Uživatelé a kolaps Pokemon Go Herní mechanika pro frustrované přispěvatele OSM. Je to jedna z věcí, kterou se přispěvatelé OSM snaží objasnit Pokemon Go Hráči: Není jasné, jak často Niantic získává nová mapová data z OSM, takže vaše falešné biomy by mohly zkazit data map, aniž byste získali vzácného Pokémona, kterého chcete.

READ  Nintendo odhaluje nejprodávanější 3D e-commerce hry v Japonsku v letech 2011-2020

Jak naznačuje tento blogový příspěvek OSM, ne každý uživatel objeví projekt OpenStreetMap prostřednictvím Pokemon Go Ukončí manipulaci s daty. Ačkoli mnoho uživatelů jsou vandalové, kteří „šíří pravdu“ a vytvářejí neexistující parky, pláže a stezky, aby povzbudili určité Pokémony k šíření, jiní se stávají „velmi pečlivými a důvěryhodnými“ uživateli OSM, kteří „přidávají mnoho cenných doplňků do mapy“ tím, že Přesné mapování míst, kde jsou data OSM neúplná nebo zastaralá.

You May Also Like

About the Author: Danielle Brown

"Přátelský průkopník popkultury. Hodně padá. Sociální média geek. Obecný fanatik do kávy. Televizní nadšenec. Potížista."

Napsat komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *