Na vašem počítači se systémem Windows 11 lze spouštět (některé) aplikace pro Android

Obrázek článku s názvem Windows 11 Váš počítač může spouštět (některé) aplikace pro Android

Fotografie: koshiro k (akciový boj)

Díky nejnovější aktualizaci Windows 11 mohou nyní běžet všichni uživatelé Aplikace pro Android nativně na jejich PC. Před touto aktualizací byla podpora aplikací pro Android exkluzivní beta funkcí pro Windows 11 Insiders, ale nyní pro kohokoli Aplikace lze stáhnout a nainstalovat – alespoň aplikace Z náhledu Amazon Appstore pro nový operační systém Windows.

Pro uživatele Androidu je to skvělý způsob, jak synchronizovat své smartphony a PC aplikace, ale ne vše se obejde. Amazon Appstore je stále ve verzi Preview a v současné době je k dispozici pouze vybraný počet aplikací Oficiálně podporováno. Podobně, protože Windows 11 používá pro aplikace pro Android místo obchodu Google Play Store Amazon Appstore, všechny placené aplikace, které si stáhnete, nebo nějaký nákupy v aplikaci, bude to propojeno s vaším amazon účtem Místo vašeho Google Aúčet. A samozřejmě, Většina zařízení Android používá Google Aúčty.

Náhled Amazon Appstore pro Windows 11 však obsahuje více než 1 000 aplikací a her, včetně Amazon Kindle, Audible, Comixology, aplikace The Washington Post a dalších. Tyto aplikace byly testovány a potvrzeny, že fungují na počítačích se systémem Windows 11 Zařízení Intel nebo AMD a mdrsný budou přidány v budoucnu.

Jak nainstalovat a spustit aplikace pro Android ve Windows 11 přes Amazon Appstore

Chcete-li nainstalovat aplikace pro Android do počítače se systémem Windows 11, začněte aktualizací systému Windows 11 a Microsoft Store.

 1. Na počítači otevřete Nastavení > Aktualizace a zabezpečení > Windows Update.
 2. klikněte „Kontrola aktualizací.“
 3. Pokud je k dispozici aktualizace, nainstalujte ji podle pokynů na obrazovce.
 4. Jakmile bude váš počítač aktuální, otevřete v počítači Microsoft Store.
 5. jít do „Knihovna“ kartu a vyberte „Získat aktualizace.“
 6. Nechte aktualizaci nainstalovat.

Po instalaci všech potřebných aktualizací si nyní můžete stáhnout Amazon Appstore Preview pro Windows 11.

 1. Otevřete Microsoft Store
 2. hledat „Amazon Appstore.“
 3. Otevřete vstupní stránku Amazon Appstore Preview a vyberte „Instalace.“
 4. Pokud budete vyzváni, nainstalujte subsystém Android pro Windows.
 5. Po instalaci spusťte Amazon Appstore a přihlaste se ke svému účtu Amazon, nebo si vytvořte nový.
 6. Nyní můžete procházet aplikace pro Android v náhledu Amazon Appstore. Některé aplikace jsou také uvedeny v obchodě Microsoft Store.

Chcete-li spustit aplikaci pro Android ve Windows 11, jednoduše ji otevřete z plochy nebo z nabídky Start jako jakýkoli jiný program. Aplikace se otevře ve vlastním okně.

Další způsoby instalace aplikací pro Android v systému Windows 11

Stahování aplikací pro Android na Windows 11 prostřednictvím Amazon Appstore je snadné, ale ne Prostě Způsob instalace softwaru Android na Windows — yMůžete také Sideload aplikací ve Windows 11nebo Spusťte soubory APK přes BlueStacks nebo jiný emulační software. Tyto alternativní metody vám umožní instalovat aplikace a hry, které nejsou oficiálně podporovány (ačkoli zda správně fungují, je jiná věc).).

[[[[ZDNet]

READ  65palcový LG C1 4K OLED TV zlevnil na Amazonu na 1 197 USD s touto nabídkou na Černý pátek

You May Also Like

About the Author: Danielle Brown

"Přátelský průkopník popkultury. Hodně padá. Sociální média geek. Obecný fanatik do kávy. Televizní nadšenec. Potížista."

Napsat komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna.