Daniel Křetínský: Přispěvatel West Hamu říká, že Hammers nebudou v lednovém přestupovém období moc utrácet | fotbalové zprávy

Miliardář Daniel Křetínský, nový miliardářský akcionář West Hamu, řekl fanouškům, aby neočekávali velké výdaje, až se otevře lednové přestupové okno.

Čech, který vlastní i Spartu Praha, získal začátkem tohoto měsíce 27procentní podíl ve West Hamu, čímž se stal druhým největším akcionářem. Do představenstva byl jmenován i jeho kolega Pavel Horský.

S týmem Davida Moyese se dostal na čtvrté místo v Premier League a postoupil do Evropské ligy, kde měl jako vítěz skupiny jistotu postupu do vyřazovací fáze.

vepsat Večerní standardKřetínský nastínil některé z klíčových cílů, kterých chce v klubu dosáhnout, a zdůraznil své zaměření na dlouhodobé budování spíše než na drahé rychlé opravy.

Křetínský napsal: „Naše investice přinese pozitivní zlepšení kapitálové struktury klubu, což zpočátku umožní snížit jeho dlouhodobý dluh a zvýšit schopnost nasměrovat vytvořené prostředky do klíčových oblastí.

Pro přístupný přehrávač videa použijte prohlížeč Chrome

Trenér West Hamu David Moyes je potěšen, že se jeho tým po výhře 2:0 ve Vídni kvalifikoval do vyřazovací části Evropské ligy se zbývajícím jedním zápasem.

„Doufám, že naše fotbalová prozíravost a zkušenosti budou také užitečné pro West Ham United.

„Přišli jsme podpořit klub, ale – abychom splnili očekávání fanoušků – to neznamená velké výdaje v lednovém přestupovém období.

„Byl jsem velmi ohromen prací Davida Moyese a jeho týmu, kteří po dlouhou dobu dosahovali lepších výsledků.

„Tento postupný vývoj je podle mého názoru nejsprávnější cestou k vybudování silného klubu na pevných základech a se správnými postoji a kulturou.

„Mluvím ze zkušenosti. Před dvěma lety jsme se snažili urychlit rozvoj Sparty Praha a výsledky byly zklamáním.“

„Zlepšování týmové kvality je samozřejmě skvělé, ale preferujeme postupný přístup, který zachovává a chrání týmového ducha a hodnoty, včetně týmového.

READ  San Maximin inspiruje Newcastle rozhodujícím vítězstvím nad Burnley | Sportovní

„Úspěch vyžaduje, aby se pozornost soustředila na akademii stejně jako na tým prvního týmu. Světově proslulá akademie byla opět velkým lákadlem pro West Ham.“

„Práce s mladými hráči, stejně jako kontakt s místními komunitami a dalšími sociálními iniciativami je dnes nedílnou součástí fotbalu. Sílu našeho sportu musíme využít ve prospěch společnosti.“

„Schopnost fotbalu ovlivnit lidi ze znevýhodněného nebo obtížného prostředí je jedinečná. Je naší povinností tuto schopnost využít, takže se těším, že pomůžu rozšířit dobrou práci v klubu.“

Jesse Lingard
obrázek:
Budoucnost Jesseho Lingarda v Manchesteru United zůstává nevyřešená

Jesse Lingard, který exceloval na hostování ve West Hamu během druhé poloviny minulé sezóny, byl spojován s návratem na londýnský stadion a poté, co ztroskotaly rozhovory o nové smlouvě, by mohl v lednu opustit Manchester United znovu na hostování.

Brankář Lukasz Fabianski potvrdil, že jedná s Hammers o prodloužení svého hostování ve východním Londýně.

West Ham se v neděli utká s Manchesterem City venku v Premier League před testy proti Brightonu (1. prosince) a Chelsea (4. prosince).

You May Also Like

About the Author: Barclay Todd

Kávový fanatik. Přátelský fanoušek zombie. Oddaný praktik popkultury. Zlý obhájce cestování. Typický organizátor.

Napsat komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *