Skvrnité vozy Formule 2 závodící na české dálnici

Řidič zachytil šílený okamžik, kdy byl spatřen vůz formule 2 letící po dálnici směřující z České republiky do Německa.

Na sociálních sítích kolovalo několik videí, kde bylo vidět F2, jak jede po normální dálnici. Na dvouproudé dálnici D4, mezi Příbramí a Dobříší, bylo vyfoceno letící staré Ferrari.

Vůz byl velmi podobný podvozku F2 – v ČR je však jízda s takovými vozidly po dálnici nelegální. Policie šetřila podobný incident v roce 2019 ve stejné oblasti.

V roce 2019 bylo vidět stejné auto jet na stejném úseku dálnice, což vedlo k vyšetřování. Strážníkům se podařilo vypátrat majitele Ferrari, ale podezřelý popřel, že by v té době seděl za volantem.

Později se policii nepodařilo jejich případ prokázat, protože řidič měl na hlavě maskovanou závodní helmu, takže proti podezřelému nebylo vzneseno žádné obvinění. Naštěstí i pro ty za volantem, protože se vyhnuli pokutě a zákazu řízení na rok.

Jeden z účtů, který zveřejnil video nehody na Twitteru, byl @F1_Images, který uvedl: „Pouze GP2 v barvách Ferrari létající po dálnici v České republice. Policie nedokázala identifikovat nelegálního jezdce a pátrá po ho k výslechu.“

Tento příspěvek vyvolal několik pozitivních reakcí, přičemž @Haaalo14 se vysmíval nedávným strategickým chybám, které zastavily snahu Charlese Leclerca o titul mistra světa: „Člověk by si myslel, že půjdou po pevných pneumatikách (protože delších)…ale strategie Ferrari mě vždy udivuje. „přečíst odpověď.

@Street1Racing dodal: „Kluci zde žijí nejlepší životy.“ Mezitím někteří fanoušci Formule 1 vyjádřili svou závist a FrankHU napsal: „Ach, ten hlas, takhle hrají velmi bohatí lidé.

READ  Katar a Česká republika jednají o způsobech rozvoje vztahů

Zpátky ve Formuli 1 bude tým Scuderia doufat, že se jejich kampaň vrátí na správnou cestu, až skončí aktuální přestávka v plánu. Jezdci a týmy se vrátí hrát do Belgie o víkendu 26. až 28. srpna.

You May Also Like

About the Author: Waldo Kemp

"Hudební učenec. Spisovatel. Zlý slanina evangelista. Hrdý twitter narkoman. Myslitel. Milovník internetu. Jemně okouzlující hráč."

Napsat komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna.