Christian De Schutter a Rastislav Steranka jsou členy European Film Promotion Council

Christian De Schutter a Rastislav Steranka jsou členy European Film Promotion Council

37 národních filmových institutů, které jsou členy European Film Promotion, zvolilo na svém valném shromáždění 23. května během filmového festivalu v Cannes novou správní radu EFP. Rada se skládá ze sedmi členů, jejichž funkční období trvá dva roky.

Pět ze současných členů zůstává v představenstvu, včetně Simona Baumanna, generálního ředitele German Films, jako nového viceprezidenta, Daniely Elstnerové, výkonné ředitelky UniFrance, Edy Koppela, vedoucího marketingu Estonského filmového institutu, Stinea Oppegaarda, ředitele Mezinárodní vztahy , hrané filmy, Norský filmový institut a Marketa Santrošová, prezidentka Českého filmového centra, která byla znovu zvolena prezidentkou EFP.

Více od Variety

Nově zvolen do představenstva Christian De Schutter, výkonný ředitel Flanders Image, a Rastislav Steranka, ředitel Národního filmového centra Slovenského filmového ústavu.

„Jako členka tak skvělé evropské sítě mě těší, že mohu být další funkční období v představenstvu EFP, a je mi velkou ctí, že jsem byla znovu zvolena prezidentkou EFP,“ říká Markéta Santrochová.

„Je mi velkou ctí pokračovat v tolika konstruktivních diskusích ve správní radě s kolegy, kteří reprezentují tak rozmanité a bohaté zkušenosti. Jsem na tuto síť velmi hrdý. Věděli jsme, že můžeme začít a dosáhnout tolik věcí společně. Je to ještě více potěšující.“ abychom si mohli znovu vyměňovat nápady.“ Ostatní na místě na festivalech po pandemii, což nás ještě více spojilo a spojilo.

„Prostřednictvím našich cílených programů, jako jsou Producenti v pohybu v Cannes, European Shooting Stars v Berlíně, stejně jako Program podpory prodeje filmů pro globální prodejní společnosti, EFP propaguje evropské filmy a talenty mimo Evropu s vysoce motivovaným týmem pod vedením. režisérky Sonji Heinenové.“

Nejlepší sestava

Popsat Newsletter je různorodý. Pro nejnovější zprávy nás sledujte FacebookA CvrlikáníA Instagram.

READ  Olympiáda - český hráč plážového volejbalu COVID pozitivní, tým začíná vyšetřování

Klikněte sem a přečtěte si celý článek.

You May Also Like

About the Author: Jed Parkinson

"Introvert. Analytik. Zapálený řešitel problémů. Totální tvůrce. Baconaholik. Průzkumník. Obecný internetový fanatik. Televizní odborník."

Napsat komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *