Česká republika porazila Německo 2: 0 a vyhrála skupinu B | Sportovní

Calgary, Alberta (AFP)-Dominika Lasková dvakrát skórovala, když Česko ve středu večer porazilo Německo 2: 0 na Mistrovství světa v hokeji žen, aby vyhrálo druhý set a vyhnulo se tomu, že se ve čtvrtfinále musí utkat s USA nebo Kanadou.

Všech pět týmů ve skupině A-s pětinásobnými držiteli USA (3-0) a Kanady (3-0), které budou hrát o titul skupiny ve čtvrtek večer-postoupí do čtvrtfinále.

Clara Beslarova zachránila 12 míčů, aby pomohla České republice dohrát týmovou hru 4: 0.

Laskova remizovala se svou kolegyní Alinou Millsovou na vrcholu turnaje čtyřmi góly. Laskova otevřela skóre na 4:28 druhého poločasu a znovu skórovala v 9:09 třetiny.

Franziska Alp zastavila 27 střel pro Německo (2-1).

Německo ukončí zápas skupiny ve čtvrtek večer proti Japonsku (2-1). Vítěz bude čelit poraženému mezi Spojenými státy a Kanadou a vítězný poražený bude hrát mezi Spojenými státy a Kanadou.

V první skupině dala Petra Nieminen dva góly při vítězství Finska 4: 0 nad Ruskem. Zabodovaly také Susanna Tabani a Jenina Nylund a Annie Kesala uskutečnila 13 exportů.

Finsko bude hrát (1-2) ve čtvrtek se Švýcarskem (0-3) o třetí místo ve skupině. Rusko dokončilo předkolo 1-3.

READ  Neeraj Chopra zahajuje sezónu v Diamantové lize z Dauhá 5. května

You May Also Like

About the Author: Barclay Todd

"Totální hudební narkoman. Student. Zombie fanatik. Pivní evangelista. Vášnivý televizní fanoušek. Certifikovaný spisovatel."

Napsat komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *