5 skvělých míst v Praze se skvělými aktivitami pro studenty

Praha je krásné a malebné město, které má schopnost být přitahováno k provázkům vašeho srdce a zároveň se cítíte unaveni. Vždy je tu hodně co vidět a dělat, zvláště pokud jste poprvé návštěvníkem.

Bohužel, pokud jste byli studentem, který pravděpodobně musel před rezervací letenky vygooglit „kde je Praha“, možná byste jen těžko objevili ta nejlepší místa, která nabízejí aktivity pro studenty.

Proto jsme vytvořili tohoto průvodce, který vás vezme na prohlídku všech úžasných míst a atrakcí, které Praha nabízí. Nezapomeňte najít soubor Služba psaní esejů na vysoké škole Abychom vám pomohli s domácími úkoly, protože se možná topíte ve spoustě zábavných aktivit.

připraven? Pojďme to dovnitř.

Staroměstské náměstí

Jako student může být sledování lidí opravdu zábavná činnost, zvláště když máte své přátele. Ikonické Staroměstské náměstí vám naštěstí dává příležitost získat živý pohled na mnoho zajímavých postav a aktivit.

Nachází se v centru města, Staroměstské náměstí je ideálním místem pro pohled na působivou pražskou architekturu. Kromě toho můžete vidět slavný orloj na jižní straně Staroměstské radnice. Ačkoli tyto hodiny vypadají starší než samotný čas (zamýšlený slovní hříčka), je to určitě pohled, který byste měli přidat do deníku svého studenta, protože jsou považovány za nejzachovalejší středověké hodiny na světě.

Pokud však žádná z těchto aktivit není vaším šálkem čaje, jistě vás potěší mnoho hudebníků a pouličních umělců.

Muzeum Franze Kafky

Ať už jste odborníkem na literaturu nebo nadaným studentem, pravděpodobně jste už slyšeli o českém spisovateli Franzovi Kafkovi. V Praze je celé muzeum věnované spisovateli, který byl zapojen do vztahu lásky a nenávisti ke svému rodnému městu a chtěl z něj uniknout.

Nachází se na Malé Straně, Muzeum Franze Kafky Jeho cílem je znovu vytvořit stejnou dusnou atmosféru, jakou Kafka po celý život cítil. Obsahuje náčrtky spisovatele, korespondenci s jeho fanoušky a přáteli a mnoho obrázků zesnulého právníka a spisovatele.

READ  Barbora Krejčíková vs Garbiñe Muguruza Kurzy a předpovědi

Díky neustálým zvukům hmyzu a „podivným“ uměleckým dílům má muzeum strašidelné vzrušení, díky němuž máte pocit, že jste uvízli v hororu nebo ve alternativním světě. Tato zkušenost určitě udělá dobrý dojem.

Karlovarské léčebné lázně

Daleko od pražských budov a architektury, Léčení karlovarských vod Ideální pro studenty, kteří hledají dobrodružství. Karel IV. Objevil tyto vody na rybaření se svými muži. V průběhu let mnoho turistů cestovalo široko daleko, jen aby zahlédli léčebné lázně, o nichž se tvrdí, že léčí všechna onemocnění.

Zábavná část tohoto místa je, že existuje mnoho pramenů, faucetů a studní, které můžete objevit. Pitnou misku si musíte vzít jen tehdy, pokud se chcete napít z léčivých koupelí. Nyní si nejsme zcela jisti, zda karlovarské léčebné koupele dokážou vyléčit všechny neduhy, jak lidé tvrdí, ale rozhodně vyléčí nudu.

Václavské náměstí

Pokud potřebujete trochu historického zamyšlení, je pro vás a vaši skupinu studentů ideální prohlídka Václavského náměstí. Václavské náměstí, které se nachází v samém srdci města, je jednou z nejoblíbenějších turistických atrakcí v Praze a uchovává vzpomínky na revoluční město.

Na tomto náměstí se konalo mnoho důležitých událostí a demonstrací, včetně ikonických demonstrací z roku 1989.

Pokud nejste velkým fanouškem historie, mohlo by vás zaujmout mnoho hotelů, restaurací, nočních klubů, obchodů s oděvy a barů kolem náměstí.

Na západní straně najdete region SoNa plný kreativních spisovatelů, designérů a umělců, se kterými si můžete promluvit.

Řeka Flatva

Hledáte aktivity v Praze? Můžete se pádlovat na Vltavě a dívat se na město z jiného úhlu. Řeka je obvykle plná mnoha šlapadel, kterými vás mohou za malý poplatek převést. Bohužel, maximální náklad jsou čtyři osoby na loď, takže pokud máte velkou skupinu, možná se budete muset rozdělit.

READ  Test Taylor Crab pozitivní pro COVID-19, pravděpodobně mimo tokijské olympijské hry v plážovém volejbalu - East Bay Times

Na druhou stranu, pokud se cítíte dobrodružně, můžete se kdykoli připojit k večírku na lodi. I když je to dražší než běžná jízda lodí, je to vzrušující volba. Získáte přístup k nápojům a hudbě zdarma a pokud budete mít štěstí, můžete být dokonce pozváni na afterparty.

Závěrečné myšlenky

Pokud jste student a stále musíte hledat na Googlu „kde je Praha“, může být pro vás obtížné se do tohoto města integrovat. V této příručce upozorňujeme na pět míst v Praze, která nabízejí zábavné aktivity a památky vhodné pro studenty. Zde je poslední tip: Vždy se bavte se skupinou přátel nebo spolužáků. Čím větší je vaše skupina, tím více vzrušující zážitek.

You May Also Like

About the Author: Jed Parkinson

"Introvert. Analytik. Zapálený řešitel problémů. Totální tvůrce. Baconaholik. Průzkumník. Obecný internetový fanatik. Televizní odborník."

Napsat komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna.