The Chant vychází letos na podzim pro PS5, Xbox Series a PC; Verze PS4 a Xbox One zrušeny

hrůza práce dobrodružná hra hymnus spustí se pro PlayStation 5A Xbox sérieA PC přes pára Letos na podzim, vydavateli premiér a vývojář měděný symbol oznámil.

The dříve oznámeno Playstation 4 A Xbox One Vydání verzí již není plánováno.

Zde je přehled hry prostřednictvím Prime Matter:

Mír, ticho a osvícení na odlehlém idylickém ostrově – co víc si přát? Temná stránka spirituality proráží hranice normálnosti v nové droze hrůza adresa, hymnusTato hororová a dobrodružná hra z pohledu třetí osoby vás unese na hraně vašeho sedadla.

Sedí v duchovní svatyni na vzdáleném ostrově, hymnus Snažíte se přežít tváří v tvář celé řadě éterických hororů, které se rozpoutaly poté, co se rituální hymny strašně pokazily a otevřely portál do dimenze noční můry zvané The Gloom?

Tato dimenze vyživuje negativní energii, přivádí vás i ostatní k šílenství tím, že přijímá úzkost a strachy a promítá je jako multidimenzionální stvoření. hymnus Zavede vás na cestu psychedelického hororu, kterou jste ještě neviděli.

Ale není vše ztraceno, jak se zdá. Odhalením tajemství kultu new age ze 70. let a zároveň posílením své mysli, těla a ducha můžete zvrátit účinky hymny a vyhnout se navždy uvěznění v The Gloom.

Podívejte se na upoutávku níže. Podívejte se na novou sadu screenshotů v galerii.

READ  Byly přidány tři hry Sega Genesis / Mega Drive, které umožňují přepínat rozšiřující balíček online

You May Also Like

About the Author: Danielle Brown

"Přátelský průkopník popkultury. Hodně padá. Sociální média geek. Obecný fanatik do kávy. Televizní nadšenec. Potížista."

Napsat komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna.