Top 10 sporných možností hostujících postav v bojových hrách


Během poslední dekády byly postavy hostujících postav v bojových hrách zdrojem humbuku i rivality pro dlouholeté fanoušky, zvláště když jejich výběr bojovníků, který se zdá být vhodný pro sérii, ke které se připojují, není hned.

MrTopTenList Nedávno udělal, jak jeho jméno napovídá, a vydal nové video, které popisuje jeho 10 nejlepších crossoverů a pochybnou postavu hosta v moderních bojových hrách.

Protože před pár lety vydal rozpis těch nejpodivnějších a nejneočekávanějších spoluprací pro klasické hry, tentokrát se zaměřuje hlavně na bojovníky z éry PlayStation 4 a Xbox One, i když existuje několik výjimek.


Odpočítávání začíná skokem 2B z Nier Automata do Soul Calibur 6, což by mělo být docela zřejmé, vezmeme-li v úvahu, že jde o hi-tech androida s futuristickými schopnostmi, jako je použití laserů a plovoucích zbraní v boji ze 16. století, který by mohl mít trochu magie.


Počet příspěvků v každé sérii však není omezen, a tak upozorňuje, že bude probíhat poměrně hodně diskusí o Mortal Kombat a Tekken.


Nebudeme kazit výběr, takže důrazně doporučujeme podívat se na nové video MrTopTenList níže – a pamatujte, že to, že se na první pohled mohou zdát divné, neznamená, že se tyto postavy nestaly něčím zvláštním, co je třeba ocenit.

READ  Final Fantasy XVI – Vývoj se opozdil téměř o půl roku a další velké odhalení je naplánováno na jaro 2022

You May Also Like

About the Author: Danielle Brown

"Přátelský průkopník popkultury. Hodně padá. Sociální média geek. Obecný fanatik do kávy. Televizní nadšenec. Potížista."

Napsat komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *