Získejte tyto telefony zdarma nebo se slevou u T-Mobile a Metro by T-MobileT-Mobile a Metro by T-Mobile tento měsíc vítají přidání čtyř nových vlajkových modelů.

Pokud si chcete koupit nové zařízení, tyto možnosti mohou být pro vás. Nejlepší na této reklamě je, že tyto telefony můžete získat zdarma. Zde jsou zařízení, která tento měsíc přijdou do T-Mobile a Metro od T-Mobile:

Motorola Razr

Za prvé, máme Motorola razr jako skládací smartphone, který se snadno vejde do kapsy. Zařízení obsahuje 6,9palcovou vnitřní obrazovku pOLED. Mezi další pozoruhodné funkce patří 64MP hlavní fotoaparát, 4200mAh baterie s 30W TurboPower a bezdrátové nabíjení.

Noví i stávající zákazníci T-Mobile mohou po omezenou dobu získat toto zařízení zdarma obchodováním s Go5G Plus nebo Go5G Next.

Zákazníci Metro by T-Mobile mohou získat tento telefon za 359,99 $, když si přidají linku k oblíbenému předplacenému tarifu značky.

Motorola razr bude k dispozici od 19. října.

Moto G Power 5G

Dalším smartphonem Motorola, který bude od zítřka, 12. října k dispozici na Metro od T-Mobile, je Moto G Power 5G. Toto zařízení je dodáváno s 6,5palcovým HD+ displejem s obnovovací frekvencí 120 Hz, 48MP hlavním fotoaparátem a 5 000 mAh baterií.

Noví i stávající zákazníci Metro by T-Mobile mohou získat toto zařízení zdarma, když si k nejoblíbenějšímu tarifu značky přidají novou linku.

Samsung Galaxy S23 FE

Samsung Galaxy S23 FE přichází s 6,4palcovým FHD+ Dynamic AMOLED displejem, 50MP hlavním fotoaparátem s 3x optickým zoomem a 4500mAh baterií.

Bude k dispozici od 26. října na T-Mobile i Metro by T-Mobile.

READ  Starfield je zatím nejméně otravná hra Bethesdy, říkají zdroje

Noví i stávající zákazníci T-Mobile mohou toto zařízení získat zdarma, když si k příslušnému tarifu přidají linku. Existuje také možnost obchodovat se způsobilým zařízením prostřednictvím Go5G Plus nebo Go5G Next a získat zařízení zdarma.

Mezitím mohou zákazníci Metro by T-Mobile získat toto zařízení za 99,99 $, když si přidají novou linku.

Samsung Galaxy Tab S9 FE

Samsung Galaxy Tab S9 FE je také k mání od T-Mobile. Po přidání linky na T-Mobile můžete zařízení získat za poloviční cenu.

Tento tablet je dodáván s 10,9palcovým displejem, obnovovací frekvencí 90 Hz a baterií 8 000 mAh. Toto zařízení je nyní dostupné u T-Mobile.

Pokud máte o některé z těchto zařízení zájem, můžete navštívit stránky T-Mobile tady A tady Nebo Metro od T-Mobile Stránka s nabídkami zde.

zdroj: T-Mobile

You May Also Like

About the Author: Danielle Brown

"Přátelský průkopník popkultury. Hodně padá. Sociální média geek. Obecný fanatik do kávy. Televizní nadšenec. Potížista."

Napsat komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *