Limitovaná edice Shovel Knight Switch Joy-Con byla odhalena a nyní jsou k dispozici předobjednávky

Limitovaná edice Shovel Knight Switch Joy-Con byla odhalena a nyní jsou k dispozici předobjednávky

Pokud jste fanouškem Shovel Knight, možná se budete chtít podívat na nejnovější oficiálně licencované ovladače z limitované edice od 'CptnAlex Designs'.

K dispozici jsou dvě sady. Oba jsou k dispozici pro předobjednávku 165,00 $ Do 29. února 2024. Každá z nich je 1 000 sad těchto konzolí a předobjednávky budou odeslány ve druhém nebo třetím čtvrtletí tohoto roku. Dodává se také s exkluzivním smaltovaným špendlíkem a některými dalšími položkami.

Lopatový rytíř a král rytíř Joy-Con

Ať už použijete lopatu nebo sadu Pleasure Kit, jste rytíř hodný toho nejlepšího dostupného vybavení! Tato sada Joy-Con obsahuje jedinečný styl Shovel Knight s Shovel Knight a King Knight připravenými k bitvě na zádech.

Tento oficiálně licencovaný Shovel Knight Joy-con je limitovaná edice hry a je součástí naší prémiové kolekce Sběr podpisů. Jako součást našeho Sběr podpisů, přichází s několika vzrušujícími doplňky! Každá sada konzolí je dodávána s kartou pravosti z nerezové oceli s vyrytým číslem konzole v rámci série. Obsahuje také exkluzivní tvrdý smaltovaný odznak a prémiovou sběratelskou krabičku!

Toto nejsou vaši průměrní kontroloři, ale vy nejste váš průměrný rytíř!

Plague Knight & Spectre Knight Joy-Con

Ať už použijete lopatu nebo sadu Pleasure Kit, jste rytíř hodný toho nejlepšího dostupného vybavení! Tato sada Joy-Con obsahuje jedinečný styl Shovel Knight s Plague Knight a Spectre Knight připravenými k boji na zádech.

Pokud si nakonec objednáte obě sady ovladačů, obdržíte také „super limitovaný“ smaltovaný kolík Fish Head Shovel Knight. Cptn Alex Designs také nabízí sběratelský obří smaltovaný odznak s předobjednávkami nyní za 25,00 $.

Člověk, ryba nebo něco jiného? Nikdo pořádně neví, co se za touto maskou skrývá lopatový rytíř – Ale je známo, že se po celé vesnici objevuje tajemný rytíř nesoucí čepel lopaty s rybí hlavou. A teď jsou z nich smaltovaný špendlík!


Zajímají někoho tyto Joy-Cons? Řekněte nám to v komentářích.

READ  Další ID @ Xbox Showcase společnosti Microsoft je naplánován na červenec

You May Also Like

About the Author: Danielle Brown

"Přátelský průkopník popkultury. Hodně padá. Sociální média geek. Obecný fanatik do kávy. Televizní nadšenec. Potížista."

Napsat komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *