Očekávejte UCC vs BRG Dream11, Fantasy Cricket Tips, Play 11, Staff Report a Injury Update

Očekává se, že Brno Rangers tento zápas vyhrají.

Stadion Parapati, Cuttack. (Zdroj obrázku: Twitter)

Náhled:

V 15 bude čelit United FC Brno RangersDesátý Zápas ECS Praha 2021. United CC prohráli úvodní zápas proti Spartans Vanguards za vlády Ballon d’Or a ve 2Druhá zkratka Ve hře jsou poraženi Vandalskými barbary s 8 brankami. Stále hledají své první body na stole.

Brněnští Rangers se ukázali jako šampióni 4. týdne ECN Czech Super Series, když porazili Brněnské nájezdníky s náskokem 43 a svou cestu ukončili ve stejné fázi ligy na Weekendu šampionátu. Budou se snažit využít výhod United CC, kteří v této soutěži ještě nevyhráli.

Detaily zápasu:

United CC vs Brno Rangers, zápas 15

Místo: Kriketový stadion Finnor, Praha

datum a čas: 6. května v 16:30 indického času a 13:00 místního času

živé vysílání: Vancode

Prezentační zpráva:

Obchodníci mohou bodovat po celý den, jakmile se usadí. Kdokoli vyhraje los, musí nejprve zasáhnout nebe toho hittera.


Přečtěte si také: „ Brzy se Baba vzpamatovala„ – Wuridhaman Saha přemožen přáním své dcery po pozitivním testu na COVID-19


Šance na UCC vs BRG XI:

United CC

Pramod Bajuli (c), Shyamal Joshi, Amit Bangarkar (týden), Nilesh Pandit, Shethan Sharma, Mustafa Nawab, Ruturaj Magar, Abhimanyu Singh, Ayush Sharma, Biohsingh Bagel, Ritesh Kanna

Brno Rangers

Dylan Stein (c), Sonny Mitra (týden), Auchan Jonatillac, Vikram Badygala, Ali Kashef, Jan Hoffman, Rahat Ali, Kudzai Chumusura, Sandeep Tiwari, Naveed Ahmed, Tripurari Kanhiya Lal


Přečtěte si také

Nejlepší tipy pro UCC vs BRG Dream11 zápasy:

Nejlepší tipy United CC

Pramod Bajoli Dosud má 3 branky ve dvou hrách s vynikající ekonomikou 5. S nejlepším počtem 2 proti 10 je také snadné zasáhnout.

READ  EU nabízí Polsku miliony peněz za uhelný důl | Majitel

Ayouch Sharma Byl nejlepším hráčem na pálce United CC v prvních dvou zápasech, vstřelil 45 běhů v průměru 45 s mírou úderů 128,57. Vzal také podíl.

Nejlepší výběr – Brno Rangers

Dylan Stein Byl nejlepším střelcem týmu Brno Rangers na víkendovém šampionátu v ECN Czech Super Series, ve 3 zápasech zaznamenal 68 bodů a průměr 34.

Sandeep Tiwari Vyhráli o víkendu 5 branek v ECN Czech Super Series, nejvíce pro Brno Rangers.

UCC vs BRG Měli byste zvolit Dream11 Fantasy Cricket:


Přečtěte si také: Bahrajnská obchodní a průmyslová komora čelila logistickým výzvám po odložení IPL 2021


Navrhovaná jedenáctá hra č. 1 pro UCC versus BRG Dream11 Fantasy Cricket Game:

Abhimanyu Singh, Rotoraj Magari, Vikram Badygala, Dylan Stein (hlavní město), Pramod Baguli, Biochsing Bagel, Ayouch Sharma (c), Ali Kashef, Mustafa Nawab, Tripowerari Kanhiya Lal, Sandeep Tiwari

Navrhovaná jedenáctá hra č. 2 pro UCC versus BRG Dream11 Fantasy Cricket Game:

Auchan Jonatelaki, Shyamal Joshi, Rotoraj Magari, Dylan Stein (hlavní město), Nilesh Pandit, Biochsing Bagel (C), Ayouch Sharma, Jan Hoffman, Mustafa Nawab, Naveed Ahmed, Sandeep Tiwari


Dnes UCC vs BRG Potenciální vítězové:

Očekává se, že Brno Rangers tento zápas vyhrají.

Poznámka: Aktualizované Fantasy týmy a hraní XI budou poskytovány v každém zápase Telegramový kanál Pokud jsou informace k dispozici.
Zřeknutí se odpovědnosti: Tento tým je založen na porozumění, analýze a instinktu autora. Při výběru týmu mějte na paměti výše uvedené body a rozhodněte se.

You May Also Like

About the Author: Waldo Kemp

"Hudební učenec. Spisovatel. Zlý slanina evangelista. Hrdý twitter narkoman. Myslitel. Milovník internetu. Jemně okouzlující hráč."

Napsat komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna.