Maria Sakkari vs Barbora Krejcikova náhled, přímý kontakt a předpověď

Detaily zápasu

zápas: (16) Maria Scary v. Barbora Kryzhikova

Dějiny: 8. března 2021

Soutěž: Dubajské Duty Free Tennis Championships

kolo: První patro (64. kolo)

Místo: Dubaj, Spojené Arabské Emiráty

kategorie: WTA 1000

Povrch: Pevný dvůr pod širým nebem

Cena v HOTOVOSTI: 1 835 490 USD

živé vysílání: USA – Tenisový kanál


Video recenze pro Maria Sakkari vs Barbora Krejcikova

16. nasadená Maria Scari zahájí svoji kampaň na dubajském mistrovství v bezcelním tenisu proti 63. osadě Barbory ​​Krejčíkové.

Australian Open byl obratem v tom, co bylo pro Drunkarda jinak dobrým začátkem roku. Řek se dostal do semifinále v Abú Dhabí i v Grampians Cupu a v první hlavní sezóně vypadal připravený na hluboké kolo, než v prvním kole nečekaně prohrál s Kristinou Mladenovicovou.

Scary je však schopen toto zklamání ignorovat a docela dobře se vrátit do normálu. Na turnaji Qatar Open tento týden zvítězila světová jednička ve dvou kolech a ve čtvrtfinále porazila Gharibena Muguruzu.

Rajiv Ram (vlevo) a Barbora Kryzhikova s ​​Australian Open ve smíšené čtyřhře Cup 2021
Rajiv Ram (vlevo) a Barbora Kryzhikova s ​​Australian Open ve smíšené čtyřhře Cup 2021

Barbora Kryžiková je naproti tomu specialistkou na manželství, která je schopna způsobit náhodné narušení i ve dvouhře. Český hráč bzučel od září ve dvouhře, ve čtvrtém kole se dostal na Roland Garros a semifinále v Linci.

Letos vyhrála grandslamovou šampionku pětkrát v pěti zápasech dvouhry na čtyřech turnajích a nejlépe vypadala ve čtvrtfinále Grampians Cupu. Toto turné zahrnovalo překvapení Eleny Rybakiny, která byla v té době na 19. místě.

Největší úspěch Kryjikové v prvních dvou měsících roku byl ve čtyřhře, když získala titul smíšené čtyřhry na Australian Open s Rajivem Ramem.

Maria Sakari proti Barbory ​​Kryzhikové čelem

Barbora Kryžiková vede přímý zápas s Marií Sakkariovou poté, co v roce 2014 zvítězila v Toru v sólovém zápase. Češi v jednostranném zápase do značné míry porazily Sakaryho 6: 4, 6: 1.

READ  Země rozvíjejících se trhů se izolují od vyšších sazeb Fedu

Maria Sakari oproti předpovědi Barbory ​​Kryzhikové

Maria Scary
Maria Scary

Jedná se o shodu protichůdných stylů. Hra Maria Scary je založena na silném podání a silných pozemních úderech a bude se snažit využít svou agresi k řízení průběhu hry. Barbora Krejčíková je však přesně ten typ hráče, který může tyto plány deaktivovat.

Krejčíková, zkušená hráčka ve čtyřhře, využívá rozmanitost k absorbování rychlosti a síly přicházející z druhé strany startovního roštu.

Češi mají relativně silný přední úder, který se zhroutí mnohem méně než bekhend. Má také vynikající internetovou hru a bude se těšit na každou příležitost.

Přesto byl Scary v posledních několika měsících velmi konzistentní a stal se klíčovým hráčem v top 25 žebříčku WTA. Řecká je nyní sebevědomější hráčkou než naposledy, kdy čelila Krygiskové; Pokud najde způsob, jak snížit počet svých chyb, má velkou šanci na pomstu.

předpověď: Maria Scary vyhraje tři sady.

Vloženo na 6. března, 2021, 22:58 IST

You May Also Like

About the Author: Waldo Kemp

"Hudební učenec. Spisovatel. Zlý slanina evangelista. Hrdý twitter narkoman. Myslitel. Milovník internetu. Jemně okouzlující hráč."

Napsat komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *