Nejdražší produkce Netflixu, Šedý muž, byla natáčena v České republice

Ryan Gosling a Chris Evans se v českém hlavním městě postaví proti sobě v nadcházejícím špionážním thrilleru režiséra Joe a Anthony Russo.

Herci Chris Evans a Ryan Gosling

Zatímco kina zůstávají po celé České republice zavřená, aby se zamezilo šíření filmu COVID-19, země nezavřela otočné dveře k mezinárodní produkci. Letos na jaře přivítá české hlavní město filmový štáb Šedý mužŘíká se, že jde o dosud nejdražší produkci Netflixu s rozpočtem 200 milionů dolarů. Natáčení začalo začátkem tohoto měsíce v Los Angeles. Atmosféra A Anthony Russo„Čí předchozí práce zahrnuje filmy Marvel Avengers: Endgame A Avengers: Infinity War„Režírují špionážní film, který hraje Ryan Gosling A Chris Evans Ve vedoucích rolích.

(Článek pokračuje níže – obchodní informace)

V této funkci, založené na knize stejného jména z roku 2009, Pen Mark Greeney, Gosling hraje Kurta Gentryho, bývalého agenta CIA, který se stal vrahem, zatímco Evans ztvárnil Lloyda Hansena, který ho pronásleduje. Joe Russo spoluautorem scénáře Christopher Marcus A Stephen McFeelyKdo napsal Avengers: Endgame A Avengers: Infinity War spolu s kapitán Amerika Filmy. „Záměrem je být konkurenceschopný s jakýmkoli uvedením v kině a schopnost být s Goslingem a Evansem je pro nás splněným snem. Myšlenkou je vytvořit franšízu a vybudovat celý svět, v jehož středu bude Ryan. Všichni jsme se zavázali k prvnímu filmu a mělo by to být. “To je skvělé, když nás vezmeme k filmu 2. Jedná se o profesionální zabijáky a CIA spaluje Goslingovu postavu, zatímco Evans musí jít za ním. Máme skvělý pracovní vztah s Netflixem a jsme s ním téměř 20 let zpět. Scott Stooper. „Z AGBO jsme vytvořili neutrální vyprávěcí společnost, protože objevujeme nejlepší platformu,“ řekl Joe Russo podle webu produkční společnosti Steelking Films.

READ  Amazon com: Pokročilá konverzační AI s cenou Alexa

Obsazení Šedý muž Zahrnuje Reggie Jean PageA Anna de ArmasA Wagner MoraA Billy Bob ThorntonA Jessica HenwickA Julia Butters A Callan Mulvey. Očekává se také otevření zcela nové franšízy Netflixu.

Pražská společnost Stillking Films bude koprodukovat největší projekt Netflixu. Společnost má zkušenosti s velkorozpočtovými mezinárodními projekty a v současné době je v provozu film Lionsgate The White Bird: A Wonderful Story, Který je nyní natáčen v České republice pomocí Gillian Anderson A Helen Mirren Mezi herci. V České republice stále natáčí další mezinárodní štáby, včetně Netflixova zobrazení literární klasiky z první světové války. Na západní frontě je vše klidné, Sezóna 3 akčního dramatu Amazon Prime Hanna A epická fantazie Amazonu Kolo času (Viz novinky). Kromě dalších sérií Amazon Fantasy Karnevalový řádek„Předpokládá se návrat do České republiky, kde je nyní třetí sezóna rozsvícena zeleně (série drží současný rekord v nesení nejzpůsobilejších výrobních nákladů, kolem 68,5 milionů EUR – viz novinky).

(Článek pokračuje níže – obchodní informace)

You May Also Like

About the Author: Jed Parkinson

"Hrdý výtržník. Oceněný odborník na kávu. Hodně padá. Typický webový fanatik. Twitter geek."

Napsat komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *