Příští ráno – Engadget

Příští ráno – Engadget

Dělají to všichni ostatní, takže je jen přirozené, že to dělají Zdá se, že Google připravuje čip určený pro provoz nadcházejících telefonů Pixel. Obsahuje podrobnosti o tom, jak by „Whitechapel“ mohl vypadat, když nové mobilní telefony Google začnou letos na podzim, ale jsem opravdu nadšený, že vidím, co je možné, když vývoj zařízení Android a vývoj softwaru úzce spolupracují.

Rostoucí závislost společnosti Apple na vyhrazených zařízeních má výhody v životnosti baterie a výkonu, a pokud jde o Android, doufá se, že bude přínosem nejen pro vlastní telefony Google, ale také pro telefony jiných výrobců. Spuštění Pixel 6 však bude trvat měsíce, takže na přečtení bude spousta času spekulovat.„Chcete tweetovat, že její pracovníci necikají do lahví.

Richard Lawler

A cena konkurentů Anker AirPods Pro klesla na 100 $.

Apple MacBook Pro M1 je zpět za svou historicky nízkou cenu Nová otočná show Echo Show 10 získala svého prvního soupeře od svého debutu v únoru a klesla na . Amazon snížil ceny také pro tablety Fire, včetně Fire HD 10, který .

Zde jsou nejlepší nabídky týdne, které ještě dnes můžete získat, a nezapomeňte je dodržovat Na Twitteru najdete další aktualizace.
Číst dál.

Žádný aprílový vtip.

Xbox Xbox X.

Microsoft

Microsoft Aaron Greenberg Oficiální Malé ledničky, pokud společnost zvítězila v soutěži o značku na Twitteru, a byl upřímný ve svých slovech. Greenberg Microsoft bude „pokračovat“ v plánech pro chladničky řady X. Neposkytl cenu, dostupnost ani náznak chladniček, ale lze předpokládat, že doma bude snáze vstřebatelné ve srovnání s lednicemi v plné velikosti které společnost Microsoft učinila, aby využila výhod internetových memů.
Číst dál.

Recenze chytré obrazovky Google, která pronásleduje spánek.

READ  „Street View“ Breath Of The Wild vám umožní prozkoumat Zeldu
Logo podcastu Engadget

Tento týden se Sherlyn a Devendra připojili k vedoucímu kanceláře UK Matt Smithovi, aby se ponořili hlouběji do naší recenze . Je inteligentní sledovač spánku obrazovky strašidelný nebo úžasný? Plus hodně Nakoukněte na .

Poslouchat A A A nebo .
Číst dál.

Proč nehrajete Maria kdekoli chcete?

Zcela nový F-150 Limited má transparentní kouřový křemenný povlak.  Nový design exteriéru má odvážnější a přísnější vzhled, zatímco zcela nový interiér nabízí zákazníkům nákladních vozidel více pohodlí, technologií a funkčnosti, spolu s vylepšenými materiály, novými barevnými možnostmi a větším úložným prostorem.

pevnost

Vzali jsme standardní 2021 F-150 Platinum do středu pole . Relaxace v pohodlných a luxusních kajutách s naším notebookem byla snadná a také jsme se odvážili ven, abychom zjistili, kolik věcí bychom mohli připojit a použít v oblasti, která je častěji spojována s kravami a ovcemi ve srovnání s hráči a kuchaři.
Číst dál.

Mezi další magnetické předměty patří stojan pro použití v tělocvičně a baterie s kapacitou 2 500 mAh.

Belkin

Belkin

Nyní, když mají iPhony magnety, co s nimi můžete dělat? U společnosti Belkin se zdá, že odpovědí jsou automatické držáky pro iPhone, díky nimž se telefon neustále dívá na váš obličej. Funkce sledování obličeje však funguje pouze s aplikací Belkin – stabilizátor nemůžete použít s Zoom nebo FaceTime a očekává, že vás bude sledovat také.

Pokud vás toto omezení neobtěžuje, mějte na paměti, že zařízení za 65 $ je také kompatibilní s oficiálními případy MagSafe a odkazy na sociální média.
Číst dál.

Díky stále uzavřeným kinům vám projektor poskytne další nejlepší zážitek.

Benq

Benq

Spousta lidí se pokouší obnovit zážitek doma, ale aby se něco přiblížilo skutečnému zážitku z kina, televize nebude. Místo toho budete chtít pohlcující zážitek z temné komory projektoru s velkou obrazovkou.

Bez ohledu na to, jaký typ displeje chcete, je nyní možné získat 4K HDR model, který dokáže promítat obraz až do velikosti 150 palců za 1000 $. To je stejná cena jako slušný 65palcový televizor a získáte dva a půlkrát větší obraz. Budete šťastní, pokud zmírníte svá očekávání a víte, co můžete očekávat, což je místo, kde tato příručka vstupuje do hry.
Číst dál.

READ  'Helldivers 2' Termicide selže a vytváří 'Superkolonii'

Ale počkejte, je toho víc …

You May Also Like

About the Author: Danielle Brown

"Přátelský průkopník popkultury. Hodně padá. Sociální média geek. Obecný fanatik do kávy. Televizní nadšenec. Potížista."

Napsat komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *