Aktualizace Witcher 3 Next-Gen obsahuje některá vylepšení a další rozluští

Obrázek pro článek s názvem Aktualizace Witcher 3 Next-Gen bude obsahovat některé modifikace vytvořené fanoušky a spoustu dalších rozbije

Snímek obrazovky: Zaklínač 3

Dobrá zpráva je, že Zaklínač 3která je již dobře vypadající hrou, bude ještě krásnější, až budete vy Byla vydána aktualizace další generace. Špatnou zprávou je, že kdokoli, kdo hraje hru na PC, mnoho vašich oblíbených modů za posledních sedm let se nedostane už pracovat.

Jako CDPR Vysvětlení v příspěvku na blogu, „Aktualizace hry znamená, že měníme různé soubory, takže mody, které upravují přesně tyto soubory, přestanou fungovat.“ A pokud jde o provádění těchto aktualizací, CDPR upřednostnilo změny, které vylepšují základní hru a zároveň zachovávají staré věci nedotčené pro vylepšení.

CDPR uznává, že od poslední velké aktualizace hry na PC verzi hry uplynulo šest let, a říká, že je to „dlouhá doba, než si zvyknout na své oblíbené mody“, a tak ve snaze učinit „tento přechod co nejhladší,“ sestavil seznam S některými oblíbenými mody komunity jsem je otestoval a podělil se o to, které fungují s aktualizací nové generace a které ne.

Některé z nich fungují! bohužel Mnohé z nich, zejména ty založené na skriptování, ne. Jak říká CDPR: „Protože v aktualizaci měníme skripty, protože byla přidána nová úloha, většina úprav založených na skriptech bude pryč.“ Pro tvůrce modů, kteří se o to zajímají, bude k dispozici tým „odborníků na mody“ z CDPR, kteří „poskytnou pomoc a rady modům na fórech po vydání, pokud to bude možné.“

Toto poněkud zmírnit je však doprovodné oznámení, že aktualizace nové generace bude dodávána s několika vylepšeními vytvořenými fanoušky při spuštění:

Kromě toho do aktualizace zahrnujeme několik oblíbených modů (budou k dispozici v závislosti na platformě). Získali jsme povolení od tvůrců, kompenzovali jsme je a budou zahrnuti do aktualizovaných herních titulků. Mody a vylepšení aktiv byly podle potřeby přepracovány a hra byla upravena tak, aby s nimi fungovala. Vyskytl se dokonce případ, kdy se vývojář tak chytil do modování, když zahrnul mod, že prostě skončil přepracováním konkrétního aspektu hry. Takže svým způsobem hra přichází s některými již zabudovanými mody.

To je skvělé! Zejména platební část.

READ  Tým linuxového jádra odmítá omluvu výzkumníků z University of Minnesota

You May Also Like

About the Author: Danielle Brown

"Přátelský průkopník popkultury. Hodně padá. Sociální média geek. Obecný fanatik do kávy. Televizní nadšenec. Potížista."

Napsat komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *