Dragon Quest Creator vydává vzrušující reklamy k 35. výročí

Později tento týden Square Enix oslavuje výročí Dragon Quest speciálem v přímém přenosu. Očekává se, že jich bude minimálně Nějaký Novinky o Dragon Quest XIIA teď, tvůrce seriálu, Yuji Horii, před akcí sdílel na Twitteru svůj vlastní vzkaz – aby fanoušci věděli, aby se o „této“ hře dozvěděli více.

Zde je úplný překlad, s laskavým svolením Siliconera:

Tenhle čtvrtek, Dračí dobrodružství Oslavuje své třicáté páté výročí. Víte, na tu dobu máme naplánováno vysílání k 35. výročí. Jsme vděční za vaši dosavadní podporu, budeme toho muset hodně oznámit. A samozřejmě o této hře budeme mít také více … těšte se, všichni! „

Zatímco Který – který Tato hra by mohla být cokoli, vzhledem k načasování této události se zdá velmi pravděpodobné, že konečně poznáme další důležitou sérii v dlouhodobé sérii JRPG. Yujji Horii již byl vysílán, protože bude hovořit o „nové sestavě“.

Toto živé vysílání se bude konat 27. května, což je 4:00 britského času / 5:00 CST a 20:00 PDT / 23:00 ET 26. května. Budeš poslouchat? Zanechat komentář níže.

READ  Destiny 2 Season 21 Leak naznačuje překvapivou novou aktivitu pro hráče

You May Also Like

About the Author: Danielle Brown

"Přátelský průkopník popkultury. Hodně padá. Sociální média geek. Obecný fanatik do kávy. Televizní nadšenec. Potížista."

Napsat komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *