Zde je důvod, proč si za iPhone 15 Pro rádi připlatíte

Zde je důvod, proč si za iPhone 15 Pro rádi připlatíte
iPhone 14 Pro začíná se 128GB úložištěm a některé zvěsti tvrdí, že iPhone 15 Pro bude mít více základního úložiště. Navíc může přijít i ve 2TB variantě. Když se ho zeptali na jeho názor na úniky z úložiště, Bloomberg Novinář Mark Gorman OTEVŘENO Tento krok souvisí s údajným zvýšením ceny.
a iPhone 14 Pro Začíná na 999 dolarech a Pro Max na 1 099 dolarech. I přes vysokou cenu jde o jeden z nejoblíbenějších telefonů roku a podle různých odhadů překonal i relativně dostupné modely Standard a Plus.

Nakupující platí za další úroveň úložiště 100 až 200 USD, vysvětluje Gurman, ale Apple utrácí za úložiště mnohem méně. Přidáním další úrovně úložiště může Apple zvýšit své příjmy a zvýšit svou průměrnou prodejní cenu, aniž by výrazně zvýšil své náklady, protože ziskové marže na úložiště jsou obrovské.

Navýšením základní úložné kapacity může Apple bez námahy ospravedlnit zvýšení ceny a vzbudit ve spotřebitelích dojem, že také dostávají více tím, že platí více.
Podle nedávné zprávy bude pro iPhone 15 Pro kromě 6 GB k dispozici také 8 GB RAM, ale pravděpodobně bude záviset na kapacitě úložiště.
a iPhone 15 Pro pravděpodobně představí řadu změn, jako jsou titanové rámečky, tenčí rámečky, nové čočky fotoaparátu, nový 3nm čipset a periskopový fotoaparát. iPhone 15 Pro Max.
Ačkoli tyto změny byly únikem popsány jako střední úrovně, které uživatelům smartphonů také poradil, aby místo toho zůstali do příštího roku u řady iPhone 16, zdá se, že miliony spotřebitelů jsou připraveny se svými peněženkami koupit si nejdražší model, kterým je iPhone 15 Pro Max.

You May Also Like

About the Author: Danielle Brown

"Přátelský průkopník popkultury. Hodně padá. Sociální média geek. Obecný fanatik do kávy. Televizní nadšenec. Potížista."

Napsat komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *