Vydání 3. řady Jacka Ryana završuje jeden z dosud nejlepších let Prime Video

Prime Video Streamer od Amazonu po léta běžel ve stínu svých mnohem větších konkurentů, jako jsou Netflix a HBO Max – oba neustále nabízejí spoustu hlučných titulů, které si mohou předplatitelé užít. 2022, když už nic jiného Služba Amazonzačal vyrovnávat herní pole se stále efektivnějšími, jako je tento Prime Video Znovu a znovu byl schopen dodávat některé z nejpopulárnějších titulů roku. Vlastně kdo linker ke mě Pán prstenů Prequel série právě propuštěným Jack Ryan Sezóna 3, Prime Video má zjevně chvilku.

Jack Ryan Sezóna 3

V sezóně 3 a Jack Ryan série – Všech 8 epizod právě vysíláno – John Krasinski si zopakuje svou roli případového důstojníka CIA Jacka Ryana. Tentokrát pracuje v Římě a informuje o něčem, čemu se říká Sokolský projekt.

Tato iniciativa je tajným plánem na obnovu sovětského impéria a její kola se dala do pohybu po více než půl století, kdy byla údajně mimo provoz. Rekapitulace Prime Video pokračuje:

Jack se vydává na misi, aby potvrdil inteligenci, ale věci se rychle zvrtnou a on je neprávem zapleten do většího spiknutí. Jack, obviněný ze zrady, s červeným oznámením o jeho zatčení, je nucen uprchnout ze své vlády, pokud má nějakou naději na odhalení zlotřilé frakce, než bude příliš pozdě. Jack prochází Evropou, zatímco ho pronásledují bývalí spojenci i noví nepřátelé, a závodí s časem, aby zastavil destabilizující řetězec konfliktů vedoucích ke globální katastrofě.

Kromě toho, že se Krasinski vrací v titulní roli, Jack Ryan Ve třetí sezóně také Wendell Pierce a Michael Kelly zopakují své role důstojníka CIA Jamese Greera a bývalého důstojníka CIA Mikea November. Novinkami této sezóny jsou Nina Hoss jako česká prezidentka Alena Kováč a Betty Gabriel jako šéfka stanice CIA v Římě Elizabeth Wright.

READ  Michel Noahgel • Ředitel okupace

V době psaní tohoto článku má sezóna 83% skóre kritiků na Rotten Tomatoes a 76% hodnocení publika.

Prime Video v roce 2022

Pokud jde o to, co Prime Video přineslo předplatitelům v roce 2022, rok byl plný vracejících se oblíbených Jack Ryan A také nové písně jako linker A seznam stanic. Některé z největších úspěchů Prime Video byly překvapení, jako je thriller Ďáblova hodinapřičemž se vysílatel také hodně prosadil menšími, dobře přijatými dramaty jako např noční obloha A Papírové dívky.

Není pochyb o tom, že titulek, který široko daleko dominoval roku, kdy byl Prime Video stuha již dávno Pán prstenů Prequel série. Říkejte si o tom, co chcete – recenze se pohybovaly od poměrně pozitivních až po trochu zklamané fanoušky – ale zajistilo to, že o Prime Video mluvilo a sledovalo více lidí než kdy předtím, což ne vždy platilo.

You May Also Like

About the Author: Jed Parkinson

"Introvert. Analytik. Zapálený řešitel problémů. Totální tvůrce. Baconaholik. Průzkumník. Obecný internetový fanatik. Televizní odborník."

Napsat komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna.