Dortsový rozhodčí George Noble na pódiu ‚spí‘

Šipkový rozhodčí George Noble v pátek na Czech Open přespal na pódiu.

Vyšší důstojník, který se tomuto sportu věnuje od počátku 90. let, na chvíli ztratil místo tím, že si během akce PDC zdřímnul. Noble, známý svým přístupem Noble Nonsense, nějak dokázal udržet rovnováhu a pomalu zavíral oči.

Než mohl rozhodčí „ve spánku“ otevřít oči, trvalo několik okamžiků, než založil ruce. A fanoušci rychle okomentovali veselý incident jednoho z nejlepších rozhodčích zápasu.

Jeden fanoušek poznamenal: „Byl unavený. Chudák.“ Další napsal: „Haha, je to dobrý chlap.“

Další fanoušek na YouTube poukázal na to, že Noble možná skutečně řešil nějaké logistické problémy, ale zachytily ho kamery z nešťastného úhlu.

Napsali: „Myslím, že opravuje mikrofon nebo něco jiného nebo IDK počítače.“

Vrchní rozhodčí vypadal, jako by si užíval spánku na pódiu

PDC European Tour odstartovalo v pátek v Praze a 48 hráčů vložilo svou vizi do turnajové ceny 140 000. Dvojnásobný mistr světa Adrian Lewis porazil v úvodní den s lékařskou přehlídkou mistra světa mládeže Teda Evetse 6:3.

Lewis se v sobotu ve druhém kole utká se světovou dvojkou Kervinem Brycem ve snaze usilovat o svůj první evropský titul od roku 2012.

Do druhého kola přitom hned v úvodní den postoupili tři ze šesti českých hráčů. Adam Kawlas skončil se šesti čtyřhrami v 11 pokusech, porazil Dennyho Olde Caldera a ve druhém kole dosáhl nerozhodného výsledku 6-4 ve snu proti Michaelu van Kerwenovi proti Johnu Worsleymu.

READ  Turečtí Ujgurové se obávají, že budou prodány do Číny výměnou za vakcínu

You May Also Like

About the Author: Alanna Cobbett

"Hrdý výtržník. Oceněný odborník na kávu. Hodně padá. Typický webový fanatik. Twitter geek."

Napsat komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna.