Zkontrolujte, zda je čára spuštěna v otevírací sérii Thunderbirds

Zkontrolujte, zda je čára spuštěna v otevírací sérii Thunderbirds

John Salák, Petr Panáček a Jiří Peštuka byli o víkendu v úvodní sérii Carolina Thunderbirds proti Danbury Hot Tricks. Birds se v Connecticutu rozdělil, ale Check Line získal o víkendu 5 bodů.

John Salak se vrací po 48 zápasech s Thunderbirds v minulé sezóně. Jeho sestava v pravidelné sezóně čítala působivých 15 G a 40 A a v 10 zápasech play off zaznamenal 11 bodů z levého křídla. Toto bude Salahovo druhé turné s Thunderbirds, které začne v roce 2018 a potrvá do sezóny 2021. Ve všech třech letech byl bod + noční hráč.

Petr Panáček přišel do Camel City v minulé sezóně a nasbíral 50 bodů v základní části ve 34 zápasech a 13 v play off. Pro Panáčka to bude druhá angažmá v Carolině, čímž se připojí k Čechům Salahovi a Jiřímu Peštukovi v sezónách 2018 až 2021. Pestuka působí v Thunderbirds od roku 2017, v sezóně 2019-20 zachránil 29 zápasů. Stejně jako jeho kolegové čeští hráči byl Peštuka bodovým nebo lepším nočním bruslařem na kontrolní čáře.

V pátek odcestují Thunderbirds na sever, aby se v odvetném zápase Commissioner’s Cup střetli s uchazeči o play off 2022-23. Ve své druhé sezóně s Winstonem-Salem nastoupili Salák, Panáček a Peštuka ve druhé lajně Caroliny a právě z této lajny vstřelili svůj první gól v sezóně 2023–24. Pestuka zvýšil na 1:0 asistencí Peštuky v 7:35. Danbury by odpověděl dvěma z nich. Jeden v prvním a druhý v juniorském právu.

Třetí bod pro českou lajnu by přidal Jan Salah svým gólem ve vyrovnané síle. Salah vyrovnal asistencí českého parťáka Panáčka a dostal body na 4 u čáry.

Calib „Gus“ Ford začal své celkové skóre v roce 2024 posledními dvěma večery Thunderbirds, a když zazněl poslední klakson, bylo to 4-2 Birds.

Dvě asistence Panáčka mu zajistily 200. bod ve svetru Thunderbirds a jeho 3. hvězdu večera.

READ  1 mrtvý, 10 zraněných po srážce vysokorychlostního vlaku s kamionem na východě České republiky | Mezinárodní

sobota Věci se nevyvíjejí dobře pro ptáky. Carolina měla 35 střel na branku, ale dokázala překonat pouze jeden hattrick brankáře Connora McCulluma. Jediný gól Birds dal obránce.Tati“ Joe Kennedy S pomocí Panáčka.

Carolina hostí rozšíření Wytheville Blue Ridge Bobcats doma v přátelských hranicích Winston-Salem Fairgrounds Annex. Můžete na nich chytit hry Carolina Thunderbirds Síťové světlo Kanál.

Tip pro profesionály: Píše se to „WITH“ ville pro všechny vysílací stanice, které potřebujete.

You May Also Like

About the Author: Alanna Cobbett

"Hrdý výtržník. Oceněný odborník na kávu. Hodně padá. Typický webový fanatik. Twitter geek."

Napsat komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *