Xbox Game Pass Ultimate získává bezplatnou 30denní zkušební verzi Paramount Plus ke sledování Halo TV

Ahoj Přichází k Xbox Game Pass Ultimate. Ne hry (které jsou ostatně již dostupné na streamovací službě), ale Halo: Seriál Paramount Plus je nadcházející živá akční sci-fi střílečka, která začne 24. března.

A aby si předplatitelé Game Pass Ultimate nenechali ujít nejnovější díl franšízy, Microsoft nabízí zákazníkům Bezplatné 30denní členství v Paramount Plus počínaje 23. březnem (jeden den před začátkem show), takže budou připraveni pokračovat, až show dorazí další den.

Ahoj (TV Show) je technicky zasazen do jiné kontinuity než videohry, knihy atd. Ahoj Obsah, který přišel dříve. Přehlídka se odehrává v nové „stříbrné časové ose“, která mu dá šanci vyprávět trochu jinou verzi klasického příběhu Halo, aniž by byl zatížen léty kánonu, který přišel dříve.

Bezplatná zkušební verze je také dostatečná k tomu, aby se předplatitelé Game Pass Ultimate dostali do prvních pěti epizod sezóny devíti epizod – takže se fanoušci těší na dokončení prát se Řetězec nakonec bude muset zaplatit až další měsíc Paramount Plus (což je zde téměř jistě záměr).

Pokud jste však předplatitelem Game Pass Ultimate, jedná se také o soubor Ahoj Zájem o sledování nového pořadu – což se bezpochyby týká velkého procenta předplatitelů – je příjemné plus.

READ  Capcom říká, že do hry Monster Hunter Rise není možné přidat cross-save a cross-play

You May Also Like

About the Author: Danielle Brown

"Přátelský průkopník popkultury. Hodně padá. Sociální média geek. Obecný fanatik do kávy. Televizní nadšenec. Potížista."

Napsat komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna.