Android close share pro Windows PC je nyní univerzální

Po svém spuštění na začátku tohoto roku Google rozšiřuje dostupnost služby Nedaleko sdílení pro Windows PC téměř do všech zemí světa.

Sdílení nablízko pro Windows PC umožňuje uživatelům Androidu vyměňovat si soubory se svým PC, ať už jde o stolní počítač nebo notebook, bezdrátově a prostřednictvím nativních nabídek Androidu. Jak jsme vysvětlili v našem úvodním praktickém pokrytí, je to obecně velmi rychlé a spolehlivé, dokonce i v této rané beta verzi.

Při spuštění však Google tuto funkci omezil pouze na několik zemí, zejména se zaměřením na Spojené státy.

Google tehdy v tichosti rozšířil svou podporu do dalších regionů. na Stránka podporyNyní Google říká, že Sdílení nablízko pro Windows PC je nyní dostupné ve „většině zemí světa“. To zahrnuje části Evropy, stejně jako mnoho dalších zemí po celém světě. Mnohým se podařilo úspěšně nainstalovat Sdílení nablízko již dříve, ale v mnoha zemích ještě nebylo oficiálně podporováno ani dostupné pro přímé stažení.

Google říká:

Share Beta je k dispozici pro počítače se systémem Windows ve Spojených státech a většině zemí světa. Podpora momentálně není k dispozici pro: Kubu, Írán, Severní Koreu a Sýrii.

V tuto chvíli je funkce sdílení PC stále ve verzi beta a v některých regionech stále blokuje používání aplikace. Patří sem Kuba, Írán, Severní Korea a Sýrie. Neexistují žádné informace o oficiálním vydání a také zatím nedošlo k žádným změnám v systémových požadavcích, včetně chybějící oficiální podpory pro zařízení na bázi ARM.

Díky Bubba!

Více o místech v okolí Sdílet:

FTC: K vydělávání příjmů používáme přidružené odkazy. více.

You May Also Like

About the Author: Danielle Brown

"Přátelský průkopník popkultury. Hodně padá. Sociální média geek. Obecný fanatik do kávy. Televizní nadšenec. Potížista."

Napsat komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *