Novozélandské vízum do Nizozemska, Itálie, Česka a Irska

Novozélandské vízum pro občany Nizozemska

Od 1. října 2019 musí občané Nizozemska před opuštěním své domovské země požádat o novozélandskou eTA. NZeTA je zrušení vízové ​​povinnosti pro turisty, které se vztahuje na krátké cesty na Nový Zéland za turistickými nebo obchodními účely. Nový Zéland eTA zlepšuje vnitřní bezpečnost a bezpečnost hranic v rámci ostrovního státu, čímž usnadňuje a urychluje celý proces překračování hranic. Od 1. října 2019 budou občané Nizozemska, kteří chtějí zažít vše, co Nový Zéland nabízí, potřebovat novozélandskou elektronickou cestovní autorizaci. Žádost o NZeTA jako nizozemský občan je jednoduchá a přímočará. Novozélandská eTA pro Nizozemsko je platná 2 roky a umožňuje cestujícím zůstat ve více destinacích po dobu až 90 po sobě jdoucích dní v každé. Nizozemští občané cestující s rodinnými příslušníky, včetně nezletilých, musí podat samostatnou žádost. Vyplnění online přihlášky NZeTA trvá přibližně 10 minut.

Požadavky na doklady Nového Zélandu pro občany Nizozemska

 • Cestovní pas platný minimálně 3 měsíce po plánovaném odjezdu.
 • Platná e-mailová adresa pro příjem schválené slevy na vízum NZeTA do vaší e-mailové schránky.
 • Účel cesty
 • Požádejte o každého člena zvlášť v aplikaci eTA pro Nový Zéland a uveďte podrobnosti o pasu každého člena rodiny.
 • Vyplněný online formulář žádosti o NZeTA pro Nizozemsko.
 • Pro platbu eTA a IVL můžete použít debetní nebo kreditní kartu.

Novozélandské vízum pro italské občany

NZeTA je zkratka pro New Zealand Electronic Travel Authority a slouží jako oficiální dokument pro vstup na Nový Zéland. NZeTA je také vyžadována pro krátké cesty v rámci země. Cestující na výletní plavbě musí požádat o eTA pro každý pobyt na Novém Zélandu. Novozélandské vízum je nutné pro pobyty delší než 3 měsíce. NZeTA je pohodlně vícevstupová cestovní autorizace. Platnost eTA je až 2 roky, Italové nemusí žádat o nové eTA před každou cestou na Nový Zéland. Novozélandské eTA bylo zavedeno s cílem zvýšit bezpečnost hranic tím, že před cestou prověřuje potenciální návštěvníky. To má obecný přínos ve zvýšení bezpečnosti na Novém Zélandu. NZeTA pro Italy je 100% online a rychlejší než žádost o novozélandské vízum.

READ  Jsme Tommy, abychom reprezentovali Českou republiku na Eurovizi 2022

Dokumenty potřebné k online aplikaci NZeTA z italštiny

 • Platný cestovní doklad nebo pas, který lze podat u novozélandského úřadu pro elektronické cestování (NZeTA).
 • Formulář žádosti o eTA pro Nový Zéland musí být vyplněn správně.
 • K platbě online žádostí a poplatků za IVL můžete použít debetní nebo kreditní kartu.
 • Platná e-mailová adresa pro příjem schválení zrušení vízové ​​povinnosti eTA pro Nový Zéland do jejich e-mailové schránky.
 • Cestující cestující s rodinnými příslušníky nebo nezletilými musí požádat o každou eTA.

Novozélandské vízum pro irské občany

Irsko je jednou ze 60 zemí oprávněných žádat o novozélandskou eTA, která umožňuje cestujícím vícenásobné vstupy v délce až 90 dnů, každý v rámci 2leté doby platnosti. Umožňuje cesty na Nový Zéland za účelem všeobecné turistiky nebo služebních cest. Ve skutečnosti je od 1. října 2019 eTA z Irska na Nový Zéland povinným vstupním požadavkem pro vstup do ostrovního státu. Po vydání lze NZeTA použít pro více cest po dobu až 2 let, pokud zůstane platný příslušný pas použitý k podání žádosti o NZeTA. Irští občané mohou požádat online u NZeTA (New Zealand Electronic Travel Authority) z pohodlí svého domova nebo kanceláře. Tento formulář je jednoduchý a přímočarý pro irské občany, kteří chtějí navštívit Nový Zéland za účelem turistiky, obchodu nebo tranzitu.

Novozélandské vízové ​​požadavky pro irské občany

 • Cestovní pas – Irští občané, kteří chtějí podat žádost online, musí mít platný cestovní pas. Zároveň musíte zajistit platnost dokladu ještě minimálně 3 měsíce od data vašeho odjezdu z Nového Zélandu.
 • Digitální fotografie – Fotografie by měla být co nejnovější a měla by splňovat všechna ostatní pravidla pro pasovou fotografii.
 • Platební metody – Můžete použít kreditní nebo debetní kartu, ale můžete také platit pomocí PayPal.
 • E-mailová adresa – Vízum obdržíte e-mailem ve formátu PDF. Nezapomeňte vytisknout několik kopií, abyste měli náhradní nebo dvě.
 • Zpáteční letenka – Když dorazíte na letiště, můžete být požádáni, abyste ukázali zpáteční letenku do země vašeho původu (nebo jiné destinace, pokud jste v tranzitu). Pokud ji nemáte, budete potřebovat abyste prokázali, že jste finančně schopni si jej koupit.
READ  Do Kyjeva přijeli předsedové českého a polského parlamentu

Novozélandské vízum pro české občany

Čeští občané, kteří chtějí přijet na Nový Zéland, musí být před odjezdem na Nový Zéland držiteli platného NZeTA. Cestující z České republiky na Nový Zéland musí mít schválený NZeTA, aby mohli vstoupit na ostrovní stát s úmyslem zůstat méně než 90 dní za účelem turistiky nebo podnikání. Čeští návštěvníci cestující na Nový Zéland na delší dobu, kteří chtějí překročit maximální dobu pobytu NZeTA 90 dní, by měli najít různé typy turistických víz nabízených novozélandskou vládou, které jim nejlépe vyhovují. Aby uspokojili jejich cestovní potřeby. Novozélandský úřad pro elektronické cestování byl zaveden vládou Nového Zélandu a je povinný od 31. října 2019. NZeTA lze rychle a snadno získat a lze o ni zažádat online, takže nemusíte navštěvovat novozélandský konzulát. Žadatelům se proto doporučuje, aby předložili svůj formulář žádosti o NZeTA alespoň 3 pracovní dny před zamýšleným datem odjezdu, aby byla zajištěna dostatečná doba zpracování.

Požadavky novozélandské elektronické cestovní kanceláře (NZeTA) pro české občany

 • Občanský pas je platný minimálně tři měsíce po datu prodloužení z domovské země.
 • Online formulář žádosti NZeTA musí být vyplněn správně a úplně.
 • Platná kreditní nebo debetní karta k platbě online přihlášek a poplatků za IVL
 • Platnou e-mailovou adresu, na kterou jim bude doručeno schválení eTA bezvízového styku.
 • Dvojí občané musí poskytnout pasové údaje pasu, do kterého cestují.
 • Cestující cestující s rodinnými příslušníky nebo nezletilými musí požádat o eTA zvlášť pro každého člena.

Mediální komunikace
Jméno společnosti: Novozélandský důstojník
Kontaktní osoba: Robert Haas Rustam
E-mailem: Poslat email
Telefon: +44 20 7379 4334
Adresa:The Strand, Londýn WC2B 4LA
Země: Spojené království
Webová stránka: www.new-zealand-visa.co.nz/cy/visa/

You May Also Like

About the Author: Alanna Cobbett

"Hrdý výtržník. Oceněný odborník na kávu. Hodně padá. Typický webový fanatik. Twitter geek."

Napsat komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *