Náhled: Faerské ostrovy vs. Česká republika – předpověď, týmové novinky, sestavy

Náhled: Faerské ostrovy vs.  Česká republika – předpověď, týmové novinky, sestavy

Sports Mole recenzuje sobotní kvalifikaci Eura 2024 mezi Faerskými ostrovy a Českou republikou, včetně předpovědí, týmových novinek a možných sestav.

Ve snaze udržet si vedení ve skupině E pro mistrovství Evropy, Česká republika Se setkal Faerské ostrovy V sobotu v Torshavnu.

Po klopýtnutí k remíze v Moldavsku se Češi chtějí vyhnout dalšímu neúspěchu proti jednomu z menších evropských týmů, když se konečně snaží zajistit si první místo před favoritem skupiny Polskem.


Náhled zápasu

© Reuters

Poté, co začali svůj pokus dosáhnout Euro 2024 Česká republika ve finále mistrovství světa porazila doma Polsko 3:1 a nedokázala tento působivý začátek využít, když v Kišiněvě nedokázala najít způsob, jak překonat tvrdohlavou moldavskou stranu.

Nicméně se čtyřmi body odebranými z možných šesti během jarního mezinárodního turnaje, Jaroslav ŠilhavýMuži Brazílie vedou skupinu E před třetím zápasem, který se odehraje tento víkend.

Navzdory tomu, že se Češi dostali do čtvrtfinále odloženého podniku v roce 2020 a odehráli své sedmé evropské finále v řadě, vstoupili Češi do současného kvalifikačního tažení pod určitým tlakem po špatném výkonu v Lize národů a neúspěchu na mistrovství světa.

Čtyři po sobě jdoucí porážky, které ukončily jejich skupinu UEFA Nations League – s jediným vstřeleným gólem – přišly na základě prohry se Švédskem v kvalifikaci Kataru 2022, takže Silhavý musí určitě vést svůj tým do Německa, jinak bude čelit nevyhnutelným následkům.

Národ, který FIFA nyní uznává jako Česko, bude jistě očekávat, že se nakonec prosadí, přičemž první dvě místa v každé skupině zaručí účast ve finále příštího roku.

Meinhard Olsen (Faerské ostrovy) vs. Maxime Chanot (Lucembursko) 14. června 2022© Reuters

Vzhledem k jejich malému postavení v evropském fotbale není divu, že Faerské ostrovy jsou ve světovém žebříčku FIFA před střetem obou týmů na stadionu Torsvollur o 87 míst za svými českými protějšky.

READ  Amanda Anisimová absolvovala obhájce titulu v Madridu

Nicméně, Hakan ErikssonMoldavská reprezentace uspěla v úvodním zápase kvalifikace UEFA Euro 2024 bez porážky poté, co loni v březnu remizovala s Moldavskem 1:1, kdy je o tři body připravil opožděný pokutový kop.

Přestože prohráli následující přátelský zápas se Severní Makedonií, Faerské ostrovy prohrály z posledních 12 zápasů jen třikrát, včetně slavného vítězství Ligy národů UEFA nad Tureckem v září loňského roku.

I s těmito nečekanými body v kapse mohli Erikssonovi muži skončit pouze na třetím místě ve skupině A ligy C, krátce poté, co ukončili katarskou kvalifikaci s pouhou jednou výhrou a sedmi góly z 10 zápasů.

Samozřejmě, že země s méně než 60 000 obyvateli nikdy předtím nedosáhla velkého mezinárodního finále a je nepravděpodobné, že by se tak stalo ani v budoucnu, ale způsobit další rozrušení o tomto víkendu by Torshavnovi jistě vykouzlilo více úsměvů na tvářích.

Formát kvalifikace mistrovství Evropy Faerských ostrovů:

Sestava Faerských ostrovů (všechny soutěže):

Formulář kvalifikace mistrů Evropy pro Českou republiku:

Formát ČR (všechny soutěže):


Novinky týmu

Český reprezentant Tomáš Souček na snímku 4. června 2021© Reuters

Trenér České republiky Jaroslav Šilhavý se ve svém kádru pro zápasy proti Faerským ostrovům a Turecku držel osvědčeného – jmenoval několik klíčových postav týmu, který se dostal do čtvrtfinále Eura 2020.

Záložník West Ham United Tomáš Součekkterý nedávno získal svůj třetí český Zlatý míč, bude kapitánem týmu v Torsvolluru, když předstihl záložníka Fiorentiny. Antonín Barák Pro ocenění pouze o jeden bod v hlasování.

Jeho spoluhráč ve finále Evropské ligy Vladimír Koval Měl by se připojit ke všem v základní sestavě, kromě hvězdného útočníka Patrik Schick Znovu bude chybět kvůli zranění; Další útočník v německé lize, Adam Halozekmohl místo toho začít dopředu.

Mezitím, i když tým Faerských ostrovů nyní zahrnuje několik profesionálů na plný úvazek hrajících ve středních evropských ligách – což je daleko od devadesátých let, kdy byl tým složen výhradně z amatérů – stále mají mnohem méně zkušeností, ze kterých by mohli čerpat. Ve srovnání s jejich týmem. Odpůrci.

READ  Roki Sasaki nabízí českému hráči po úderu na kurtu bonbóny

Před sobotním zápasem a návštěvou Albánie příští úterý se sestava vedená nejlepším střelcem turnaje s 10 góly Clement Olsen Povolal ho švédský trenér Hakan Eriksson.

Na druhém konci věkové škály jsou Sligo Rovers Štefan Radosavljevič Připravuje se na svou čtvrtou seniorskou reprezentaci, debutoval v přátelské prohře 5:0 s Českem v listopadu loňského roku.

Základní sestava Faerských ostrovů:
Lamhoj. Johnson, J. Vattenhammar, Vero, Davidsen; Mikkelsen, Andreasen, S. Fatenhammar, M. Olsen; Radosavljevič, K. Olsen

Základní sestava české reprezentace:
Pavlenka; Holz, Brabeck, Craigie; Koval, Barák, Souček, Černý; Cvankara, Hlošek, Kuchta


SM texty zelené pozadí

Říkáme: Faerské ostrovy 0-1 Česká republika

Po klopýtnutí v Moldavsku může být cesta do Torshavnu pro šikovnou českou stranu zrádná. Jejich hostitelé rozhodně nemají co ztratit, ale ani převaha domácích je nepravděpodobná, že by zacelili rozdíl v kvalitě.

Chcete-li analyzovat data o nejpravděpodobnějších skóre, skóre a dalších pro tento zápas, klikněte sem.


Nejdůležitější tip

Naši odborní partneři v Sporita.com V tomto utkání očekávají více než 2,5 gólu. klikněte zde Chcete-li zjistit, co dalšího od této hry očekávat, a získat více osvědčených fotbalových tipů.Více než 2,5: data


ID:516356:1false2false3false:QQ:: z db desktop :LenBod:collect12978:

Náhled e-mailem

Pro získání klikněte sem Atletický krtekDenní e-mail s náhledy a předpovědi pro každou hlavní hru!


You May Also Like

About the Author: Barclay Todd

"Totální hudební narkoman. Student. Zombie fanatik. Pivní evangelista. Vášnivý televizní fanoušek. Certifikovaný spisovatel."

Napsat komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *