Princ William uvažuje o tom, co dělat s princem Harrym, zatímco vévoda pohrdá královninou královskou vládou | Royal | Zprávy

Princ William uvažuje o tom, co dělat s princem Harrym, zatímco vévoda pohrdá královninou královskou vládou |  Royal |  Zprávy

Král je známý tím, že hájí heslo „Nikdy si nestěžuj, nikdy nevysvětluj.“ Ale vévoda a vévodkyně ze Sussexu, kteří z velké části opustili královský život, aby žili se svou mladou rodinou v USA, tento přístup v posledních letech odhodili stranou a provedli sérii fascinujících rozhovorů, které zvedly pokličku života ve společnosti. Nyní se princ Harry chystá vydat své osobní paměti, od kterých slibuje, že poskytnou „zcela přesný a upřímný“ obraz zkušeností královské rodiny.

Ale má se za to, že vydání knihy zanechalo Harryho bratra Williama před těžkým dilematem.

Královský expert Duncan Larcombe vývoj komentoval pro The Daily Beast: „Jakmile kniha vyjde, William se bude muset rozhodnout, co s Harrym udělá.

Ale neudělá nic, dokud nebude vědět, co je na každé stránce této knihy.

„Pravdou je, že pokud jako prominentní člen královské rodiny napíšete knihu, která mluví za vše, porušili jste první pravidlo královské rodiny.“

Vévoda použil svůj hlavní projev k zahájení kritiky proti tomu, co nazval „globálním útokem na demokracii a svobodu“.

Dodal, že změna klimatu „způsobuje zkázu na naší planetě, přičemž nejvíce trpí ti nejzranitelnější“.

Ale zatímco mnozí příznivci Sussexu vévodovu projevu tleskali, někteří jej rychle kritizovali a zpochybňovali jeho vhodnost pro tak důležitou platformu.

Královský expert Jonathan Sacredotti o vzhledu řekl: „Je doslova naprosto nekvalifikovaný na to, aby měl lidem cokoli důležitého sdělit, ale místo toho využívá své postavení osoby v britské královské rodině k šíření toho, co považuje za důležité poselství.“

Komentátor dodal, že se „nehádá, zda jde o důležitou zprávu, nebo ne“, ale spíše „hádá“ posla.

Vévoda ve svém projevu také hovořil o setkání své zesnulé matky princezny Diany s bývalým jihoafrickým vůdcem v březnu 1997 a o tom, jak po její smrti „hledal útěchu“ v Africe.

READ  Indická kosmická loď dokončí svou jízdu a je uvedena do „režimu spánku“. Vesmírné novinky

Harry také kritizoval nedávné rozhodnutí Nejvyššího soudu USA zrušit kontroverzní rozsudek Roe-V-Wade, který od roku 1973 uděloval právo na potrat v 50 státech.

Jeho slova ale tento týden na veřejnosti zesměšnil soudce Samuel Alito.

Konzervativní katolický soudce, který vystoupil v Římě na konferenci o náboženské svobodě pořádané Právnickou fakultou University of Notre Dame, řekl sarkastickým tónem: „Co mě opravdu ranilo a co mě opravdu ranilo, bylo, když vévoda ze Sussexu oslovil Organizace spojených národů a zdálo se, že přirovnává rozhodnutí, jehož jméno se nesmí vyslovit, k útoku.“ Rusko nad Ukrajinou.

You May Also Like

About the Author: Miláčku Alexander

Kávový fanatik. Přátelský fanoušek zombie. Oddaný praktik popkultury. Zlý obhájce cestování. Typický organizátor.

Napsat komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *