Battlefield 2042 Beta Build Možná nejsou tak staré, jak se myslelo, šeptá se o problémech s vývojem DICE

The Battlefield 2042 Peta přichází a odchází a EA a vývojář DICE nemohli být s touto odpovědí spokojeni. Fanoušci zaplavili všechna dostupná fóra stížnostmi, přičemž kritika sahala od dojmu a designu hry až po zásadnější problémy, jako je špatný výkon a špinavá spojení. Před spuštěním bety se DICE zjevně snažilo zmírnit očekávání s tím, že vydání bylo ve skutečnosti „pár měsíců staré“. Přiznání je trochu divné, ale umožnilo to DICE odvrátit kritiku beta – hrajete starou verzi! Konečná stavba bude ještě lepší! Nebo bude?

Podle nového článku zasvěceného Toma Hendersona„Kdo měl pravdu za peníze, pokud jde o téměř všechno, o čem Battlefield 2042 je, beta verze hry je ve skutečnosti od začátku do poloviny září. To bylo, když měla být beta verze vydána dříve Battlefield 2042 byl opět odložen A zjevně verze nebyla aktualizována – DICE jednoduše použilo zářijové vydání pro říjnovou beta verzi. Henderson varuje, že obsah beta mohl být nastaven poněkud před polovinou září, ale i tak se myšlenka, že je stará několik měsíců, jeví jako nepravděpodobná.

Battlefield 2042 Beta „několik měsíců stará“ trvá na kostkách, protože negativní recenze hráčů rostou

Zdá se, že problémy s načasováním beta nejsou jediným problémem v zákulisí DICE. Podle Hendersona jsou v DICE opět problémy s řízením, kdy vedoucí projektů údajně neposlouchají kritiku a odporují kreativitě. Říká se, že se vedení pokouší ulovit Call of Duty: Modern Warfare pro rok 2019 s kritickými specialisty Battlefield 2042 ovlivněnými hráči CoD. Věci jsou podle všeho ve špatném stavu, takže někteří zaměstnanci DICE mají o své zaměstnání strach.

Samozřejmě to všechno zatím berte s opatrností, ale pak zase Henderson měl zboží v Battlefieldu v minulosti a evidentně Něco Vzhledem ke stavu, ve kterém je beta verze Battlefield 2042 poněkud zkreslená.

READ  V Titanfall na tom momentálně pracují jen dva lidé

Battlefield 2042 vychází na PC, Xbox One, Xbox Series X/S, PS4 a PS5 19. listopadu.

You May Also Like

About the Author: Danielle Brown

Kávový fanatik. Přátelský fanoušek zombie. Oddaný praktik popkultury. Zlý obhájce cestování. Typický organizátor.

Napsat komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *