Vlastní názvy domén přicházejí do iCloud Mailu s iCloud +

jako část Konference WWDC 2021, Apple oznámil, že letos na podzim s iOS 15iCloud bude podporovat vlastní názvy e-mailových domén a schopnost pozvat členy rodiny, aby se k vám připojili.

Jednou ze starých funkcí Google Workspace a Microsoft 365 bylo přidání vlastních doménových jmen, aby technicky zdatné týmy a rodiny mohly převzít kontrolu nad svou značkou online a zároveň využívat výhod hostovaného e-mailového řešení.

s novým iCloud +Podpora vlastního názvu domény je nyní zahrnuta. Na Stránka náhledu iOS 15Následující funkci vidíme jako nadcházející možnost:

Personalizujte svou e-mailovou adresu na iCloudu pomocí vlastního názvu domény a pozvěte členy rodiny, aby používali stejnou doménu se svými poštovními účty na iCloudu.

Neexistují žádné informace o tom, zda to bude vyžadovat Rodinné sdílení, nebo zda máte možnost pozvat další členy mimo vaši rodinu, kteří nejsou přidáni do vaší konfigurace Apple Family.

Toto oznámení by samozřejmě mohlo připravit půdu pro Apple, aby nabízel obchodní a školní e-maily prostřednictvím iCloud jako přímý konkurent společnostem Google a Microsoft. Pravděpodobně však bude existovat omezení funkcí, které zabrání jeho použití v obchodním prostředí.

FTC: K výdělku používáme přidružené odkazy. Více.


Podívejte se na 9to5Mac na YouTube pro další novinky Apple:

READ  Nový trailer 'Elden Ring' nabízí poslední pohled před jeho velmi očekávaným vydáním

You May Also Like

About the Author: Danielle Brown

"Přátelský průkopník popkultury. Hodně padá. Sociální média geek. Obecný fanatik do kávy. Televizní nadšenec. Potížista."

Napsat komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna.