Douglas County varuje obyvatele poté, co toulavá kočka našla vzteklinu mývala

Douglas County varuje obyvatele poté, co toulavá kočka našla vzteklinu mývala

Okres Douglas varuje obyvatele poté, co byla nalezena toulavá kočka nakažená vzteklinou. Zdravotní oddělení okresu Douglas požádalo veřejnost, aby přijala zvláštní opatření týkající se zvířat, která možná neznáte. Podle ministerstva zdravotnictví 10 potenciálně exponovaných lidí zahájilo léčbu. U koťat, o kterých se předpokládá, že jsou stará jeden nebo dva měsíce, není k dispozici žádná historie, uvedlo ministerstvo zdravotnictví. Ministerstvo zdravotnictví okresu Douglas uvedlo, že výstřel byl pozitivní na neobvyklou formu vztekliny mývala. Nacházejí se v západní Appalachii. Lidé, kteří najdou mrtvá nebo živá domácí nebo divoká zvířata, která se chovají podivně, by měli zavolat do Nebraska Humane Society na číslo 402-444-7800, pobočka 1. „Pokud máte nějaké otázky, zavolejte svému veterináři?“ Získejte nejnovější titulky z KETV NewsWatch 7

Douglas County varuje obyvatele poté, co bylo zjištěno, že kotě má vzteklinu.

Zdravotní oddělení okresu Douglas žádá veřejnost, aby přijala zvláštní opatření týkající se zvířat, která možná neznáte.

Zdravotní oddělení uvedlo, že 10 lidí, kteří mohli být vystaveni viru, zahájilo léčbu.

Oddělení uvedlo, že u koťat, o kterých se předpokládá, že jsou stará jeden nebo dva měsíce, není k dispozici žádná historie.

Výstřel byl pozitivně testován na typ vztekliny mývala, který se obvykle nevyskytuje v západní Appalachii, uvedlo ministerstvo zdravotnictví okresu Douglas.

Lidé, kteří najdou domácí nebo divoká zvířata mrtvá nebo živá a chovají se podivně, by měli kontaktovat Nebraska Humane Society na čísle 402-444-7800, pobočka 1.

„Prosím, ujistěte se, že jsou vaši mazlíčci očkováni proti vzteklině,“ uvedla v prohlášení ředitelka zdravotnictví okresu Douglas Lindsay Hughesová. „Pokud máte nějaké otázky, zavolejte svému veterináři.“

Získejte nejnovější titulky z KETV NewsWatch 7

You May Also Like

About the Author: Waldo Kemp

"Hudební učenec. Spisovatel. Zlý slanina evangelista. Hrdý twitter narkoman. Myslitel. Milovník internetu. Jemně okouzlující hráč."

Napsat komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *