Extrakt 2: Okno s datem vydání, trailer, obsazení, zápletka a další

zveřejněno: 2022-12-05 T16:32:04

aktualizováno: 2022-12-05 T16:32:15

Chris Hemsworth je zpět v akci jako Tyler Rake v Extraction 2 – ze spekulací o datu vydání, traileru, obsazení a podrobností o zápletce je to, co potřebujete vědět Pokračování Sama Hargravea.

Všichni známe Chrise Hemswortha jako mocného boha hromu, Thora, ale akční věštkyně z roku 2020 byla jeho dosud nejdivočejší rolí.

Pulzující Extrakce podle grafického románu Ande Parkse překvapila diváky Netflixu, protože se stala nejsledovanějším původním filmem Netflixu.

Režisér Sam Hargrave tvrdě pracoval na uvedení pokračování v život, a tak jsme rozebrali vše, co potřebujete vědět o Extraction 2, včetně data vydání, obsazení, zápletky a podrobností o traileru.

Článek pokračuje po oznámení

Obsah

V současné době neexistuje žádné oficiální vydání Extraction 2 – I když víme, že film má dorazit v roce 2023.

Výroba pokračování v režii Sama Hargravea bude zahájena v listopadu 2021 v Praze, Česká republika.

Natáčení skončilo v dubnu 2022, i když další natáčení proběhnou v listopadu 2022. srážečProducent Joe Russo vysvětlil: „Je to velmi odlišné od ‚Extrakce 1‘, kterou máme rádi. V tomto ohledu je to jeho vlastní film. Má jinou barvu děje. Odehrává se v jiné části světa. Má jiné tempo a tón než první.“

Russo dodal: „Jsme z toho opravdu nadšení a myslíme si, že je to krásně natočené. Hemsworth je v tom fantastický. A jsme nadšení, že to můžeme sdílet s publikem.“

Článek pokračuje po oznámení

Ano, existuje upoutávka na Extraction 2 a můžete se na něj podívat níže:

Trailer navazuje bezprostředně na konec prvního filmu, kde Hemsworthův Tyler Rake spadne z mostu do řeky v Dháce poté, co byl (zřejmě) smrtelně postřelen do krku.

„Tylere, neutopil ses tím, že spadneš do řeky, ale tím, že jsi v ní zůstal ponořený,“ říká Ovi ​​(Rudhraksh Jaiswal) v hlasovém projevu, než Tyler otevřel oči, když plave na hladinu.

To potvrdil Netflix Chris Hemsworth a Golshifteh Farahani se vrátí jako Tyler Rake a Nik Khan, resp..

Článek pokračuje po oznámení

Fanoušci franšíz John Wick a Matrix mohou očekávat, že se ve filmu objeví spolupracovník 87/North Daniel Bernhardt.

Podrobnosti o zápletce pro extrakci 2 byly důvěrnéAle naštěstí jsme dostali ukázku intenzivní akce filmu už v září. Podle Netflixu obsahuje Extrakce 2 spoustu „úžasných“ triků, v souladu s prvním záznamem.

Ačkoli Tyler Rake byl údajně KIA v Extraction, Hemsworth bude mít v pokračování skóre, které se musí usadit. Některé zprávy tvrdily, že bude následovat Tylera, když se pokusí infiltrovat do jednoho z nejnebezpečnějších vězení na světě, aby zachránil rodinu před gruzínským gangsterem, ale to nebylo potvrzeno.

Článek pokračuje po oznámení

A tady to máte – to je vše, co potřebujete vědět o extrakci 2. Mezitím se nezapomeňte podívat na naše další průvodce největšími trháky v kinech:

Deadpool 3 | Fantastická čtyřka | The Avengers: Dynastie Kang | Avengers: Tajné války | zázrak zombie | zázraky | Agatha: Zátoka chaosu | Jed 3 | Daredevil: Born Again | Čepel MCU | Kapitán Amerika 4 | Avatar 2

READ  Nanaimo Chamber Orchestra se na podzimních koncertech vrací k oblíbeným jarním kouskům

You May Also Like

About the Author: Jed Parkinson

"Introvert. Analytik. Zapálený řešitel problémů. Totální tvůrce. Baconaholik. Průzkumník. Obecný internetový fanatik. Televizní odborník."

Napsat komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna.