Týden jsem pracoval výhradně ve Vision Pro a takhle to dopadlo

Týden jsem pracoval výhradně ve Vision Pro a takhle to dopadlo

Při nošení Apple Vision Pro můžete udělat spoustu práce a užít si to, ale ještě nejsme v bodě, kdy by většina z nás chtěla plně přijmout prostorové výpočty jako nový způsob práce.

Strávil jsem více než týden prací téměř výhradně ve Vision Pro. Pokračoval jsem v konverzacích ve Slacku, připojoval jsem se na videohovory Zoom, upravoval Google Docs, psal články a dělal vše, co dělám v rámci svých každodenních povinností redaktora v Ars Technica.

Během této zkušenosti jsem se nikdy nezastavil nad tím, jak skvělé to bylo, jako bych byl postavou z kyberpunkového románu. Vision Pro otevírá některé nové způsoby přístupu ke každodenní práci, které mohou oslovit lidi s určitou citlivostí, a poskytuje přístup k některým vymoženostem, které někdo, kdo ještě hodně neinvestoval do nastavení své domácí kanceláře, nemusí mít. .

Zároveň jsem se však nikdy nezaměřoval na konkrétní aplikaci nebo případ použití, kvůli kterému jsem si myslel, že můj obvyklý zvyk pracovat na MacBooku Pro se třemi externími displeji bude nahrazen. Pokud takové nastavení ještě nemáte – to znamená, pokud právě pracujete na samotném notebooku – může Vision Pro přidat hodně hodnoty.

READ  Muzeum připravuje N64 GoldenEye pro více obrazovek, aby se zabránilo „podvádění obrazovky“

V budoucnu plánuji prozkoumat více případů použití, jako je hraní her, ale toto je poslední hlavní část ze série dílčích recenzí Vision Pro, které jsem dělal pro různé aplikace, jako je zábava nebo praktická aplikace. . Přejděte na mobilní zařízení.

Mým cílem bylo zjistit, zda nesčetné množství případů použití Vision Pro přináší dnešním počítačovým nadšencům hodnotu až 3 500 $. Produktivita je prioritou a středobodem toho, jak Apple prodává zařízení, takže je to důležité. Uvidíme, jak se to udrží.

základy

Mimo zábavu se VisionOS a jeho aplikace většinou točí kolem plochých oken plovoucích ve 3D prostoru. Existuje jen velmi málo aplikací, které využívají 3D možnosti zařízení novými způsoby relevantními pro produktivitu.

Existují dva typy aplikací VisionOS: prostorové aplikace a „kompatibilní aplikace“. První z nich jsou aplikace navržené tak, aby využívaly výhod prostorových výpočetních schopností Vision Pro, zatímco kompatibilní aplikace jsou jednoduše aplikace pro iPad, které fungují dobře jako plochá okna v prostředí VisionOS.

Přiblížit / Pojďme zjistit, zda může být Vision Pro vhodnou alternativou k tomuto obvyklému pracovnímu prostoru.

Samuel Exon

Ať tak či onak, obvykle získáte možnost rozmístit okna kolem sebe. Začal jsem například tím, že jsem seděl u svého kuchyňského stolu s aplikací pro psaní před sebou, Slackem a e-mailovou aplikací na jedné straně a oknem prohlížeče s přehrávaným videem YouTube na druhé straně. Bylo to trochu jako použití několika velkých počítačových obrazovek, z nichž každá měla zvětšovací aplikaci. Je to skvělé a možnost přepínat mezi vaším skutečným prostředím a plně pohlcujícími virtuálními prostředími vám může pomoci se soustředěním, zvláště pokud děláte intenzivní kreativní práci, jako je psaní.

Jestli se Applu něco povedlo v prostoru smíšené reality udělat lépe než kterýkoli z jeho předchůdců, pak je to rozhraní. Kamkoli se vaše oči podívají, widget se rozsvítí, abyste věděli, že je to ten, se kterým budete interagovat, když klepnete. Poklepání se provádí jednoduše poklepáním dvěma prsty k sobě téměř kdekoli kolem těla; Headset má kamery všude kolem, takže k tomu nemusíte držet ruce nahoře nebo před sebou. Nechybí ani jednoduchá gesta pro posouvání či zoomování.

READ  Pokračování 25 let staré hry s otevřeným světem, inspirované hrou Breath of the Wild, se rozkládá na ploše asi 64 kilometrů čtverečních a můžete prozkoumat „každý centimetr... bez jakýchkoli omezení“.

You May Also Like

About the Author: Danielle Brown

"Přátelský průkopník popkultury. Hodně padá. Sociální média geek. Obecný fanatik do kávy. Televizní nadšenec. Potížista."

Napsat komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *