Nejlepší dovednosti ve hře Stellar Blade k odemknutí na začátku hry 2024

Nejlepší dovednosti ve hře Stellar Blade k odemknutí na začátku hry 2024

Možností je spousta.

Stellar Blade obsahuje rozsáhlý strom dovedností s několika větvemi, které vám umožní odemknout různé schopnosti a zdokonalit Evin herní styl.

Výběr dovednosti, kterou chcete odemknout a použít jako první, však může být zdrcující, a proto jsme tu my, abychom vám pomohli. V této příručce vysvětlíme nejlepší dovednosti v Hvězdicová čepel Nejprve otevřít.

Pokud právě začínáte, můžete si všimnout, že některé dovednosti jsou k dispozici od začátku, zatímco jiné vyžadují k odemčení Intellect Points.

Nejlepší dovednosti ve hře Stellar Blade pro počáteční hru včetně experimentálních dovedností

Snímek obrazovky od Shreyansh Katsura / ONE Esports
Typ dovednosti Dovednost Popis dovedností
útoky Past Poprava nepřítele zezadu. Lze použít pouze na nepřátele, kteří nejsou v boji.
útoky Krádež beta energie Dobíjí více beta energie při úspěšném přepadení nebo útoku.
útoky Nekonečný spěch Zvyšuje vzdálenost nabíjení a sílu útoku. Efektivnější než Lightning Rush.
útoky Rush série Nabíjí nepřítele a provádí další kombinované útoky. Kombinovaná útočná dovednost.
Přežití Vylepšete zaměření Perfect Parry usnadňuje použití.
Přežití Beta Energy Recharge II Zvyšuje množství beta energie dobíjené úspěšným dokonalým odražením. Účinnější než dobíjení energie beta 1.

Ambush je základní dovednost, kterou lze odemknout, protože vám umožňuje tajně popravovat nepřátele zezadu. Vzhledem k tomu, že nepřátelé nejsou na úrovni brány, můžete použít přepadení k odstranění jakéhokoli velkého nebo malého nepřítele zezadu.

Je to neuvěřitelně užitečná dovednost v průběhu kampaně, ale zvláště na začátku, když nemáte přístup k mnoha silným speciálním schopnostem.

Model Steeler Blade Shin Jae Eun
Kredit: Shin Jae-yeon

Beta dovednosti jsou první sadou speciálních schopností, ke kterým máte ve Stellar Blade přístup. Způsobují velké poškození, ale vyžadují aktivaci Beta Energy.

Vzhledem k tomu, že se budete spoléhat na Ambush, že nepřátele pokradmu odstraníte, Beta Energy Theft je skvělá dovednost, kterou můžete mít, protože dobíjí Beta Skill při úspěšných útocích ze zálohy.

READ  Dawn - The New York Times

Rush je skvělý pro zkracování vzdálenosti nepřítele a možná budete chtít získat Infinite Rush, protože zvyšuje vzdálenost, kterou můžete urazit, a sílu útoku zásahu Rush.

Stejně tak doporučujeme odemknout Rush Chain, protože způsobí smršť kombinovaných útoků, která nevyžaduje mnoho zásahů, ale způsobuje masivní poškození.

Odrážení je velmi důležitá věc, kterou musíte ve Stellar Blade zvládnout. Může to však trvat, než si zvyknete, zvláště brzy, když se naučíte vyvažovat provádění kombinovaných útoků s uhýbáním před nepřátelskými útoky.

Proto doporučujeme odemknout dovednost Focus Boost, protože usnadňuje dosažení dokonalého uložení, které vyvede nepřítele z rovnováhy.

Podobně můžete chtít odemknout Beta Energy Recharge II, protože zvyšuje Beta energii, kterou můžete získat dokonalým odražením. Další poznámky o tom, jak postupovat s dovednostmi Beta:

Beta dovednosti Steeler Blade
Snímek obrazovky od Shreyansh Katsura / ONE Esports

Zatímco všechny čtyři dovednosti Bety jsou jedinečné a silné schopnosti, doporučujeme se nejprve zaměřit na jednu z nich a odemknout všechny její schopnosti v jejím stromu dílčích dovedností.

Pokud se například rozhodnete odemknout Tripleta, je lepší nejprve odemknout všechny jeho následné dovednosti, které posílí Tripletovu odbornost, než až poté dovednost Beta.

Toto jsou některé z nejlepších dovedností ve hře Stellar Blade, které lze použít na začátku hry.

Čtěte více: Jak snadno najít všechny plechovky v Stellar Blade – zvyšte svou sílu!

You May Also Like

About the Author: Danielle Brown

"Přátelský průkopník popkultury. Hodně padá. Sociální média geek. Obecný fanatik do kávy. Televizní nadšenec. Potížista."

Napsat komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *