Feudální japonský titul Assassin’s Creed vystupuje ze stínu

Feudální japonský titul Assassin’s Creed vystupuje ze stínu

Nadcházející feudální japonská hra Assassin’s Creed od Ubisoftu má nyní konečný název: Assassin’s Creed Shadows.

Dříve byla známá pouze pod pracovním názvem Assassin’s Creed: Codename Red.

Stíny budou plně odhaleny koncem tohoto týdne, ve středu 15. května v 17 hodin britského času. Poté se dočkáme plného traileru na hru, která bude debutovat na YouTube (nebo ji budete moci najít zde na Eurogameru).

11 věcí, které byste měli vědět o Assassin’s Creed MirageSledujte na YouTube

Ubisoft ještě neoznámil datum vydání Shadows, kromě potvrzení, že dorazí před koncem aktuálního fiskálního roku (v březnu 2025). Ale hra se téměř jistě objeví během obvyklého konce roku prodeje série – buď v říjnu nebo v listopadu 2024.

Shadows bude první plnohodnotnou hrou Assassin’s Creed od Valhally z roku 2020, po hře Mirage velikosti lehkého občerstvení, která byla uvedena v loňském roce na oslavu 15. výročí série. Co je však důležitější, Shadows je první hrou Assassin’s Creed, která pochází od talentovaného studia Ubisoft Quebec od Assassin’s Creed Odyssey z roku 2017 – vynikající, i když ohromující příběh zasazený do starověkého Řecka.

Letošní vstup se také bude krýt se spuštěním nové plošinovky Assassin’s Creed Infinity od Ubisoftu, která bude sloužit jako příběhové centrum pro probíhající novodobý příběh. Mluvil jsem s Marc-Alexis Coté z Ubisoft Quebec – nyní hlavní postavou celé série Assassin’s Creed – v roce 2022, abych se dozvěděl více.

Podrobnosti o tom, jak přesně Shadows budou, jsou na zemi poskrovnu, ačkoli jejich feudální japonské prostředí bylo fanoušky dlouho požadováno. Nyní máme alespoň první pohled na Shadows verzi ikonického loga franšízy Assassin’s Creed, nyní pokrytou červenou krví:


Oficiální logo Assassin’s Creed: Shadows zobrazující obvyklé insignie vrahů série tvořené krvavými skvrnami. | Kredit obrázku: Ubisoft

Příspěvek na oficiálním účtu Assassin’s Creed na sociální síti X Today ukazuje velké přesýpací hodiny umístěné někde – pravděpodobně v Japonsku! -A teď jím protéká krvavě rudý písek. To by mělo skončit ve středu v 17:00 britského času – uvidíme se!

READ  Takto vypadá flipový kryt Galaxy S23 Ultra S-View

You May Also Like

About the Author: Danielle Brown

"Přátelský průkopník popkultury. Hodně padá. Sociální média geek. Obecný fanatik do kávy. Televizní nadšenec. Potížista."

Napsat komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *