Konečně, Super Mario 64 Player našel způsob, jak otevřít „neotvíratelné“ dveře kabiny bez podvádění

Konečně, Super Mario 64 Player našel způsob, jak otevřít „neotvíratelné“ dveře kabiny bez podvádění

Hráči Super Mario 64 otevřeli dveře, které se dříve považovaly za neotevřené, a udělali to bez podvádění.

Detailně od Pannenkoek 2012 na YouTubeUživateli Discordu Alexpalix1 se podařilo dostat se ke dveřím kabiny na základně Cool, Cool Mountain pomocí velmi specifické série pohybů a naštvané matky tučňáka (přes Tomova zařízení). Hráči pravděpodobně poznají toto místo jako stejné místo, kde mnozí shodili mládě tučňáka z horského útesu v klasické hře Nintendo 64.

Super Mario 64 je skvělý, konečně se otevřely skvělé horské dveře

Kabina se nachází přímo na straně hnízda tučňáka, kde najdete odemykatelné dveře Super Mario 64. Obvykle slouží jako východ do první fáze Cool, Cool Mountain, Slip Slidin‘ Away, uděluje hráčům hvězdu po dokončení skluzu a procházení dveřmi. Mario se však nemůže vrátit zvenčí, protože této polovině dveří jedinečně chybí klika a je blokována neviditelnou zdí. Každý, kdo hrál Super Mario 64, se pravděpodobně pokusil projít dveřmi, i když si to nepamatoval, a nyní, o 28 let později, je zde řešení.

Video Pennenkoek 2012 Provádí hráče obtížemi, které představovaly legendární dveře, a tím, jak je Alexpalix1 dokázal překonat. Zatímco hráči byli schopni použít matku tučňáka k tomu, aby Mario prošel neviditelnou zdí a poblíž dveří, nikdy nebyli schopni použít samotné dveře ke vstupu do kabiny.

Nová metoda Alexpalix1 stále vede tučňáka směrem k kabině, zatímco přechází mezi modrým ptákem a budovou stejně jako ostatní. Co se ale změnilo, je Mariova animace, jakmile se dotkne schránky dveří. Na druhé straně neviditelné stěny, která by blokovala dveře, není žádná podlaha a bohužel pro našeho přítele instalatéra potřebuje jít, když jsou dveře otevřené.

Alexpalix1 podvádí hru převrácením Maria těsně předtím, než spadne, což mu umožní krátce chodit ve vzduchu dostatečně dlouho, aby mohl použít dveře. Hráč může levitovat po dobu jednoho snímku, když se spustí animace Mario rotace, takže i když Mario nadále padá na zem, dveře se otevřou a pošlou Maria zpět do kabiny. tady je!

READ  Apple řeší dvě chyby na iPhone a Apple Watch s iOS 15.1.1 a watchOS 8.1.1

Hráči po téměř 30 letech práce konečně vyřešili hádanku, kterou nikdy neměli vyřešit. Bohužel se zdá, že neexistuje žádný dobrý důvod, aby se někdo pokusil replikovat strategii Alexpalix1. Vstup do kabiny zvenčí neprospívá hráči jinak než poskytnutím alternativního vstupu na dno ledové skluzavky. Jak poznamenal Pannenkoek2012, nezdá se, že by to mělo nějaký přínos ani jako strategie rychlého běhu, protože je to stále o něco pomalejší než pouhé sundání žetonu shora.

Chcete-li se dozvědět více o nekonečných hádankách Super Mario 64, nezapomeňte se podívat na některé dříve chybějící záběry, které, jak se zdá, odhalují, že do hry bude zahrnut Luigi.

Michael Cribb je nezávislý přispěvatel IGN. Pro toto odvětví začal psát v roce 2017 a je nejlépe známý pro svou práci na prodejnách, jako jsou The Pitch, The Escapist, OnlySP a Gameranx.

Určitě ho sledujte na Twitteru @MikeCripe.

You May Also Like

About the Author: Danielle Brown

"Přátelský průkopník popkultury. Hodně padá. Sociální média geek. Obecný fanatik do kávy. Televizní nadšenec. Potížista."

Napsat komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *