Jedna studna se zvířaty obsahuje tajnou hádanku, jejíž vyřešení vyžaduje 50 hráčů

Jedna studna se zvířaty obsahuje tajnou hádanku, jejíž vyřešení vyžaduje 50 hráčů

Překvapivá indie hra Animal Well byla vydána koncem minulého týdne a již nyní se zdá, že uchvátila velké množství hráčů svou nádhernou pixelovou estetikou a světem plným tajemství k objevování. Přestože se jedná o hru pro jednoho hráče, vyřešení konkrétní tajné hádanky bude pravděpodobně vyžadovat 50 hráčů, kteří budou spolupracovat. VAROVÁNÍ: SPOILERY pro tajnou záhadu Animal Well po hře!

Úžasná hra Metroidvania, Animal Well, nabízí mnohem více, než se na první pohled zdá. Jak bylo oznámeno IGNAby porazili hru a viděli kredity, mají hráči za úkol posbírat čtyři plameny rozptýlené po různých oblastech. Věci jsou velmi zajímavé, protože toto je jen jedna část třídílného hledání pokladu.

Po táboráku musí hráči posbírat všech 64 velikonočních vajíček a umístit je do příslušného rohu. Pokud tak učiníte, odmění statečné hráče Animal Well tajným předmětem potřebným ke spuštění „skutečného konce“ hry.

Nyní se věci ve třetí fázi stávají opravdu divokými. Trik spočívá v tom, že hráči projdou uprostřed hry 40 x 10 tečkovanou nástěnnou malbu králíků na začátku hry, se kterou lze po hře manipulovat a přesouvat ji. Když se ponoříte hlouběji, budou mít hráči přístup k mřížce dlaždic 4×4 podobné větší mřížce. Jak se ukázalo, do hry vstupuje koordinace komunity v tom, že dokončená mřížka 4×4 každého hráče tvoří 1/50 většího celku. Nedokážeme si představit, v jakém světě by se od průměrného hráče očekávalo, že takový test překoná, ale naštěstí, Technický dravec Už má za sebou tvrdou práci se sběrem výsledků. Jakmile nástěnnou malbu roztřídíte, budete připraveni na další tajnou hádanku.

You May Also Like

About the Author: Danielle Brown

"Přátelský průkopník popkultury. Hodně padá. Sociální média geek. Obecný fanatik do kávy. Televizní nadšenec. Potížista."

Napsat komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *