Google vydává Android 13 QPR1 Beta 3, včetně Pixel 7

Android 13 QPR1 Beta 3 je nyní k dispozici pro telefony Pixel a vychází jen dva týdny po předchozí verzi.

Toto může být poslední beta sestavení Androidu 13 QPR1 před jeho prosincovým spuštěním, ačkoli tento náhled se očekával až na začátku listopadu. Zejména přináší Pixel 7 a 7 Pro do programu Android Beta.

QPR jsou poměrně stabilní, protože začínají jako zkušební verze, nikoli jako vývojářské náhledy (DP). Google říká, že tyto sestavení jsou „vhodné pro obecné použití“.

Pokud chcete odejít beta program Po instalaci náhledové verze je vyžadováno skenování zařízení. Až bude stáj venku, můžete se odregistrovat a vyhnout se tomu.

Google uvádí následující „nejčastěji vyřešené problémy“ S touto verzí A některé z nich rozhodně platí pro řadu Pixel 7:

Problémy nahlášené vývojářem a nahlášené uživatelem

  • Opraven problém na některých zařízeních, kdy se uživatelské rozhraní odemykací obrazovky zobrazovalo prostřednictvím oznámení a dalšího obsahu zamykací obrazovky. (Vydání 254163754)

Ostatní problémy vyřešeny

  • Opraven problém, který bránil fungování gesta „Překlopit fotoaparát pro selfie“ na některých zařízeních.
  • Opraven problém, který někdy způsoboval, že obrazovka při pokusu o odemknutí zařízení zhasla.
  • Opraven problém, který někdy bránil odemknutí zařízení pomocí odemknutí obličejem nebo otiskem prstu, když bylo zařízení několik hodin nečinné.
  • Opraven problém, který někdy způsoboval blikání přehrávání videa na celé obrazovce po povolení funkcí Always On display a lock screen.

Byly zjištěny dva známé problémy:

platforma Android

  • V některých případech problémy s ovladači GPU zařízení způsobí zamrznutí uživatelského rozhraní systému během běžného používání zařízení. Chcete-li tento problém obejít, zkuste restartovat zařízení.

pixelů

  • V některých případech se na telefonech Pixel zobrazuje nesprávné oznámení o zmeškaném hovoru namísto „hovor byl přijat na jiném zařízení“, když je hovor vzdáleně přijat Pixel Watch (v režimu nepřipojeného).
READ  Nákup PS5 se může v roce 2021 stát obtížnějším, protože se nyní používá k těžbě kryptoměn

The Aplikace Android Beta Feedback Podrobnosti o problémech jsou k dispozici na telefonech Pixel. Můžete k němu přistupovat ze šuplíku aplikace nebo pomocí rychlého nastavení protokolovat chyby v nástroji pro odstraňování problémů Google, zatímco soubor Komunita Android Beta on je na redditu.

Android 13 QPR1 Beta 3 systémové fotografie Dostupné pro telefony Pixel 4a, Pixel 4a 5G, Pixel 5, Pixel 5a, Pixel 6, Pixel 6 Pro, Pixel 6a, Pixel 7 a Pixel 7 Pro a také v emulátoru Android.

Většina uživatelů si nainstaluje Betu 3 (T1B3.221003.003) s říjnovou bezpečnostní záplatou z Web Android Beta Program. OTA aktualizaci můžete očekávat v nejbližších hodinách. Pokud potřebujete pomoc, tady je to, co máme Průvodce instalací Android 13.

FTC: K vydělávání příjmů používáme přidružené odkazy. více.


Podívejte se na 9to5Google na YouTube pro další novinky:

You May Also Like

About the Author: Danielle Brown

"Přátelský průkopník popkultury. Hodně padá. Sociální média geek. Obecný fanatik do kávy. Televizní nadšenec. Potížista."

Napsat komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna.