Unikly skutečné fotografie Pixel 9 a Pixel 9 Pro XL [Gallery]

Unikly skutečné fotografie Pixel 9 a Pixel 9 Pro XL [Gallery]

Po uvedení 6,1palcového modelu v polovině dubna se nyní v úniku objevily skutečné obrázky Pixel 9 a Pixel 9 Pro XL. Na úvodním obrázku výše vidíte Pixel 9, 9 Pro a 9 Pro XL vedle sebe, přičemž tyto názvy nejsou potvrzeny.

Na fotkách, které sdílel rosetkd Dnes vidíme Pixel 9 Pro XL — s kódovým označením „Komodo“ — s 16GB RAM (stejně jako menší 9 Pro), 128GB úložištěm a 6,73palcovým displejem. Tyto hardwarové specifikace pocházejí z aplikace AIDA64 spuštěné na zařízeních.

Na přední straně fotoaparátu jsou tři čočky na Pixel 9 Pro a Pro XL údajně 50MP s 0,5x, 1x a 5x zoomem. Designově je to prostě větší Pixel 9 Pro.

Pak je tu Pixel 9 („Tokay“) s 12GB RAM (jako současný 8 Pro) a 128GB úložištěm. Duální fotoaparáty nabízejí 0,5x a 1x zoom. Pixel 9 a 9 Pro mají být velikostně identické, ale základní model s 6,24palcovým displejem má větší rámečky než 6,34palcový Pro, ačkoli všechna tři zařízení mají obnovovací frekvenci 120 Hz.

Poslední obrázek v galerii výše ukazuje Pixel 9 Pro, Pixel 9, Pixel 8 a Pixel 7. Oba modely Pixel 9 jsou větší než 8, přičemž rosetkd Všimněte si, jak blízko je k Pixelu 7.

Pouze dva telefony Pro mají ultraširokopásmové připojení (UWB) a také matnou zadní stranu spárovanou s leštěným rámem, který na obrázku níže vypadá rozmazaně (ve srovnání s iPhone 15 Pro). Pixel 9 je opakem se skleněnou zadní stranou, ale matnými rámečky pro výrazný rozdíl, alespoň na těchto snímcích. (Připomíná mi to řadu Pixel 7.)

Všechny tři telefony pohání stejný čip, který se údajně jmenuje Tensor G4.

Aktualizace…

FTC: K vydělávání příjmů používáme automatické přidružené odkazy. více.

You May Also Like

About the Author: Danielle Brown

"Přátelský průkopník popkultury. Hodně padá. Sociální média geek. Obecný fanatik do kávy. Televizní nadšenec. Potížista."

Napsat komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *