Royals předčí Američany v přesčasech

Snad největší novinkou spojenou s vítězstvím Victoria Royals 3-2 v Western Hockey League proti Tri-City American je to, že davu 3 952 lidí nebude umožněn páteční večer na Save-on-Foods M.

Snad největší novinkou spojenou s vítězstvím Victoria Royals 3:2 v prodloužení pro Western Hockey League proti Tri-City American je to, že v pátek večer nebude v Save-on-Foods Memorial Center povoleno publikum 3 952 diváků. Neděle. 31. ledna

Regionální zdravotní omezení oznámená v pátek omezí návštěvnost během tohoto období na polovinu kapacity, nebo 3 503 pro Memorial Center.

„Během této pandemie jsme úzce spolupracovali s místní vládou a zdravotnickými úřady, abychom zajistili, že dodržujeme nejnovější zdravotní směrnice. S těmito novými omezeními v tom budeme pokračovat,“ řekl George Fadel, vrchní ředitel marketingu společnosti GSL. která vlastní Royals a provozuje Memorial Center.

Billy Beach 10y Cíl sezóny a první noc Victorie ve 13:23 v první třetině způsobily příval plyšových hraček hozených na led na každoročním charitativním losování medvídkem. Peach zvýšil na 2:0 z ostrého úhlu před koncem první třetiny. Tyson Greenway dokázal ve druhém poločase posunout Tri-City o jednu vzdálenost, než obránce Mark Lagoy ve třetím vyrovnal na 5:16. Brayden Schurman 13y Rozhodla o tom v prodloužení branka sezony s přihrávkou dva na jednoho od Peacha.

„Puk míče poskakoval a musel jsem to vyřešit,“ řekl Beech k asistenci v prodloužení.

Campbell Arnold byl skvělý v brance Victorie se 40 zákroky. Český importér Tomáš Suchánek provedl pro Tri-City 22 úspor.

Počet členů královské rodiny, kteří přišli o devět hráčů, se snížil na 15 bruslařů a dva brankáře, tedy o tři méně, než je povolený počet. Mezi šesti zraněnými hráči jsou kapitán Taron Weser a Anson McMaster, opora Blue Line. Dva útočníci Keanu Derings a Marcus Alquist chybí na reprezentační misi juniorského týmu se Švýcarskem a Dánskem. Wyatt Wilson, který hodnotil svůj masivní penaltový a osobní zápas ve středu v Kamloops, se v pátek večer posadil v rámci vyloučení, o kterém stále rozhoduje liga.

READ  Světové hry 2022: Nejlepší ženy ve leteckých sportech

S tak krátkým sedadlem bylo to poslední, co královští členové potřebovali, postrádat disciplínu a unavovat se špatnými penaltovými kopy, ale vzali čtyři z nich, i když nebyly povoleny žádné krátké góly.

„Získali jsme dva body a to je vše, na čem záleží,“ řekl Beach.

V této kategorii není nikdy příliš brzy začít o těchto věcech přemýšlet, Viktoriina špatná přilnavost na osmém a posledním Extension v Západní konferenci ho posunula o čtyři body před deváté Tri-City s Američany stále na ruce.

Royals (9-12-4) a Američané (7-13-4) se dnes večer znovu setkají v Memorial Center na posledním zápase před vánočními svátky.

Royals drželi svůj výběr v Colorado Avalanche, Američané se nedávno vrátili z AHL Colorado Eagles Sasha Motala s 10 body v předchozích šesti zápasech před pátkem.

sněhové vločky: Americs trénuje sám Tri-City American, Stu Barnes, bývalý hráč NHL a absolvent klubu a spolumajitel…americký útočník Parker Bell z Campbell River.

You May Also Like

About the Author: Barclay Todd

"Totální hudební narkoman. Student. Zombie fanatik. Pivní evangelista. Vášnivý televizní fanoušek. Certifikovaný spisovatel."

Napsat komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna.