Mužský fotbalový tým UNC porazil UNC Wilmington 3:0 a získal první domácí výhru v sezóně

Brankář druhého ročníku v červené košili Andrew Cordes sleduje hřiště v úterý 19. září 2023 v mužském fotbalovém utkání UNC vs. UNCW.

Tlak vysokého soudu byl odpovědí UNC na tvrdohlavou obranu Seahawks ve druhém poločase. Tar Heels poslali do tisku více hráčů, když UNCW nedokázala rozehrát field goal kicks, což vedlo k většímu obratu v blízkosti branky Seahawks.

Tento tlak vytvořil druhý gól pro Vician a Tar Heels. Obránce druhého ročníku Sam Williams vyhrál zákrok poblíž boxu Seahawks a odtud Herman sebral míč a odvezl ho po hřišti s Visianem běžícím po jeho levici.

Záložník druhého ročníku Sam Williams (7) dribluje s míčem v úterý 19. září 2023 v mužském fotbalovém utkání UNC vs. UNCW. UNC vyhrál 3-0.

Herman přihrál míč Vikanovi, který měl na svou další střelu dost síly, aby se vyhnul brankáři UNCW Jacobu Randolphovi a vstřelil svůj druhý gól v utkání a čtvrtý gól v sezóně.

Mezitím se pohodlí Seahawks při přibližování se k boxu UNC vytratilo a nyní se snaží dostat míč z vlastní poloviny. Trvalo více než 27 minut, než UNCW zasáhla první ze tří výstřelů ve druhém poločase.

Vysoký tlak Severní Karolíny vytvořil další gól v 74. minutě hry, tentokrát juniorský záložník Andrew Cheek získal míč poblíž pokutového území a přihrál.

Po nezdařené akrobatické střele od Persida poslal mladý záložník Juan Cafaro přihrávku poblíž brankové čáry na plazícího se Hoermanna, aby vrazil míč do sítě. Po oslavě na lavičce Hermann vyznamenal Čecha za jeho snahu.

UNC v této hře pouze ukázalo svou vysokotlakou sílu. Po střídavém prvním poločase Tar Heels dokázali, že dokážou ovládat hru bez míče, a přitom zůstali neporaženi.

Chcete-li dostávat denní zprávy a titulky každé ráno do vaší schránky, přihlaste se k odběru našich e-mailových zpravodajů.