Jaká nová smažená jídla na Texas State Fair stojí za vaše peníze? Který to není?

Nakonec jsme se vrátili na Texas State Fair v roce 2021 po přestávce v roce 2020. Naše první zastávka byla na smažené jídlo.

Letošní flotila 10 finalistů Big Tex Choice přinesla tolik kreativity a chuti. Ale také bylo více zklamaných kousnutí než v kterémkoli roce, který si pamatujeme.

Nákup a ochutnání všech těchto 10 potravin nás stálo 139 dolarů a jedna věc byla velmi jasná: Nedělejte to. Tento seznam použijte jako základ pro nákup potravin, které můžete přeskočit.

Poznámka: Na státním veletrhu jsme neoznačili všechny nové nápoje a potraviny; Je jich více než třicet. Tento seznam se zaměřuje na 10 finalistů cen Big Tex Choice Awards Only, kterému jsme pro státní veletrh říkali „majetek“ smažených potravin. Zde najdete seznam 25 nových položek.

Použijte tuto mapu Najít všechny finalisty cen Big Tex Choice Awards; Podrobná umístění pro každé jídlo nejsou uvedena.

Č. 1: Smažené mořské plody Okra Balls – 25 $

Nevynechávejte smažené bambusové koule z mořských plodů na Texas State Fair v roce 2021, i když stojí 25 dolarů.

Smažené kuličky okra z mořských plodů byly bezpochyby nejlepší kousnutí, které jsme měli celý den. Kdybych musel, snědl bych je k večeři a vynechal všechny ostatní smažené možnosti.

A mohl bych: Za 25 nebo 25 kupónů se jedná o finalisty Big Tex Choice Awards s nejvyšší cenou. Nebrali jsme to na lehkou váhu.

Můj partner pro testování chuti Britton Peele si myslel, že tyto okra koule jsou lepší než skutečné okra. „Mám pocit, že jsem té polévky nikdy neměl dost. To jsou všechny skvělé části polévky – ale plní,“ říká. Porotci Big Tex Choice Awards také letos schválili a udělili Greg Parish okra Ball dvě vzácná ocenění: Best Taste (Salty) A Nejkreativnější.

Za 25 $ získáte dvě velké gumbo koule vyrobené z krevet, kuřete, kraba, klobásy z andouille, rýže a tmavého rouxu nahoře a po stranách. Pokud chcete trochu více tepla, stiskněte na každém trochu dostupného Tabasca. Nebo pokud vy opravdu Připravte se, vezměte si do tašky Crystal Hot Sauce.

READ  Sleduješ Daniela Křetínského? Tento tým West Ham vás potřebuje

Tyto smažené okra koule jsou letos nejvíce mluvené o novém smaženém jídle. A je to nejsložitější sousto, které jsem snědl na Texas State Fair.

Najdete ji uvnitř, v jídelně budovy Tower; A venku, naproti stáji pro dobytek. Všimněte si, že budova věže může být přeplněná a mnoho lidí není maskovaných, protože jedí.

Texaský státní veletrh se otevírá 24. září 2021 a potrvá do 17. října 2021. Letošní velmi očekávaná událost pro zaměstnance a prodejce poté, co byl veletrh 2020 během pandemie koronaviru zrušen.

#2: Pásovec – 16 dolarů

Spisovatelka Britton Bell, vlevo, a spisovatelka potravin Sarah Blaskovitch ochutnávají Pásovce na státním veletrhu v Texasu v roce 2021. Je docela velký a obojího se dá rozdělit na polovinu.
Spisovatelka Britton Bell, vlevo, a spisovatelka potravin Sarah Blaskovitch ochutnávají Pásovce na státním veletrhu v Texasu v roce 2021. Je docela velký a obojího se dá rozdělit na polovinu.(Ben Torres / zvláštní přispěvatel)

Zbývajícím vítězem soutěže Big Tex Choice Awards se stal The Armadillo, lahodný sendvič se zmrzlinou. Souhlasíme s porotci: pásovec je letošní nejlepší nový dezert.

Nemůžeme přestat jíst tento velkorysý dezert naplněný karamelem a lepivou zmrzlinou. Pořád jsme přemýšleli, proč to bylo A proto Velký: Tento poloviční zmrzlinový sendvič stále potěší každého, kdo miluje dezerty.

Ale nestěžujeme si. Získejte tento lahodný dezert oběma rukama a opakujte po mně: V Texasu je všechno větší.

Najdete ho pouze v jednom apartmá: privilegia Barrera na Funway.

Č. 3: Fernie Fried Toffee Coffee Cake – 10 $

Fernie's Fried Toffee Coffee Crunch je jedním z deseti konečných vítězů Big Tex Choice Award na Texas State Fair v roce 2021.
Fernie’s Fried Toffee Coffee Crunch je jedním z deseti konečných vítězů Big Tex Choice Award na Texas State Fair v roce 2021.(Ben Torres / zvláštní přispěvatel)

Toto jídlo jsme nazvali téměř druhým oblíbeným a bylo to tak dobré. Rodina, která na Texas State Fair přinesla trychtýřové koláče, vytvořila nový uklidňující dezert s máslovými sušenkami smíchanými s mandlemi a karamelou. Je smažená a obalovaná, poté přelitá kávovou šlehačkou. Při každém soustu jsme nedostali mnoho příchutí kávy, ale nebojte se: Nebýt velkého rýmovaného jména, rádi bychom ho s funkcí kávy nebo bez ní.

Fernie’s Fried Toffee Coffee Crunch chutná jako nejlepší recept na dort vaší babičky, ale stačí ho hodit do pánve a užít si lahodnou zábavu. „Každý by toto jídlo určitě miloval,“ říká Peele.

#4: Lucky Duck Dumplin ‚ – 12 dolarů

Lucky Duck Dumplins bylo úžasné a sladké.
Lucky Duck Dumplins bylo úžasné a sladké.(Ben Torres / zvláštní přispěvatel)

Nebojte se, nikdy předtím jste na státním veletrhu neměli kachnu. Nebo že si Peele myslel, že Lucky Duck Dumplin „vypadá tak skvěle“. Říkám, vezměte si košík Lucky Duck Dumplins jako aperitiv, než se ponoříte do zbytku dobrodružství se smaženým jídlem. Udělejte z toho progresivní večeři! Činky jsou skvělý začátek.

READ  Rostoucí státní dluh zanechává obtížná rozhodnutí, protože rizika recese rostou

Ke každé objednávce přicházejí tři smažené knedlíky plněné smetanovým sýrem a slaninou. Mrholení z thajské chilli papričky je sladké, pikantní a tak akorát. Mohl jsem si vzít další pomoc.

Č. 5: Vepřové kotlety – 12 $

Každá vepřová kotleta je dvě sousta.
Každá vepřová kotleta je dvě sousta.(Ben Torres / zvláštní přispěvatel)

Mastnota mi sjela po bradě po prvním kousnutí vepřových panáků. Každý předkrm, který sníte rukama, je kus klobásy zabalený ve slanině a přelitý mac a sýrem. Tři na objednávku.

Vepřové kotlety jsou považovány za slaná jídla – typ jídla, které vám lékař řekne, abyste se mu vyhnuli. Ale chutnají stejně jako poctivé a potěší masožravce ve vaší skupině.

Vepřové výstřely jsou k dispozici pouze v jedné sadě, fialovém stanu Hans Mueller vedle hlavní paluby Chevy. Bylo těžké je najít, složené v levém rohu stanu.

#6: Dort z Texas Pumpkin Poke – 10 $

Tento dort Texas Pumpkin Poke může zajímat vážné milovníky dýní.
Tento dort Texas Pumpkin Poke může zajímat vážné milovníky dýní.(Elias Valverde II/fotograf)

Pijáci dýňového latte si určitě zamilují Texas Pumpkin Poke Cake, jednoduchý dýňový chléb přelitý vanilkovou polevou.

Zjistili jsme, že podzimní koření přemohlo dort a dort byl poněkud suchý. Ale za velkou velikost porce získávají body navíc.

Č. 7: Křupavá bláznivá kukuřice – 12 dolarů

Crispy Crazy Corn přichází s jednotlivě smaženými kukuřičnými zrny.
Crispy Crazy Corn přichází s jednotlivě smaženými kukuřičnými zrny.(Ben Torres / zvláštní přispěvatel)

Zde se zdá být vhodné slovo „blázen“, protože každé jádro atomu se míchá a bije. Jak to dělají? Nejsem si jistý, ale výsledek získává body za inovace – ačkoli mu chybí chuť.

Každý hrnec smažených kukuřičných zrn je doplněn uzenou šunkou a slaw, což vytváří misku jižanských ingrediencí, které nikdy nevypadají dohromady. Chtěli jsme více charakteru.

Č. 8: Smažené I -35 – 15 $

Smažené jídlo I-35 bylo těžké jíst.  Myšlenka tu je, ale implementace by mohla být lepší.
Smažené jídlo I-35 bylo těžké jíst. Myšlenka tu je, ale implementace by mohla být lepší.(Ben Torres / zvláštní přispěvatel)

Inspirací pro toto jídlo bylo, že franšízanti se chtěli pochlubit skvělými ingrediencemi, které lze sbírat severním nebo jižním pohonem na I-35. Základem je smažená kolacha, přestože postrádá jemnost nádherné kolachy, kterou texanští Češi tak oblíbili. Na každém koláči je uzený hrudník-hvězda pokrmu-přelitý glazurou Dr. Pepper-broskev a plátky broskví. Problém je, jak tu hromádku grilu sníte? Měli jsme vidličku, ale žádný nůž, takže jsme to zkusili zvednout a jíst z boku, jako kousek pizzy. Špatný nápad, protože broskvová šťáva kapala z boku a vytvářela špinavý, mokrý základ.

READ  Tchaj-wan, USA, Japonsko a Austrálie jednají o plánech pro Globální fórum pro boj proti terorismu v roce 2022 | Novinky z Tchaj-wanu

Č. 9: Hrudník křehký – 12 dolarů

Tady je jedna dobrá věc ohledně Brisket Brittle: Tento roztomilý plastový kelímek si můžete odnést domů.
Tady je jedna dobrá věc ohledně Brisket Brittle: Tento roztomilý plastový kelímek si můžete odnést domů.(Ben Torres / zvláštní přispěvatel)

Hrudník na dezert? Dostali jsme se do toho, dokud nám lepkavý, slazený krekr neuvízl v zubech o tři hodiny později. Bell si myslel, že křehký má zvláštní chuť koření a kouře. Přál bych si, aby místo ohřevu masa zamkli uvnitř tohoto těžko stravitelného dezertu.

10 $: Halloween Fried – 15 $

Halloween přišel brzy s Halloween smaženými cukrovinkami na Texas State Fair v roce 2021. Je to děsivé.
Halloween přišel brzy s Halloween smaženými cukrovinkami na Texas State Fair v roce 2021. Je to děsivé.

Pokud máte děti, bude to první na jejich seznamu. Šťastně jsme dovedli dívku ze základní školy a její matku ke kiosku, kde si koupily tyto obří měkké sušenky plněné šlehačkou z marshmallow, sladkým kukuřičným sirupem, posypem a halloweenským čokoládovým bonbónem.

Ale dospělí: nechte to na dětech. Halloween Fried je bomba cukru a přetížení kalorií, a to i na státním veletrhu v Texasu.

Další příběhy o jídle sledujte Sarah Blaskovitch na Twitteru na Vložte tweet.

You May Also Like

About the Author: Waldo Kemp

"Hudební učenec. Spisovatel. Zlý slanina evangelista. Hrdý twitter narkoman. Myslitel. Milovník internetu. Jemně okouzlující hráč."

Napsat komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna.